REIR/Dobele SS un SK Latgols Baltijas līgas otro nedēļu noslēdz bez punktiem

14.01.2024 16:03

Šodien Dobeles Sporta centrā aizvadīta noslēdzošās spēles sieviešu Baltijas jūras valstu handbola līgā. Trīs dienās Latvijas klubiem “SK Latgols” un “REIR/Dobele SS” izcīnīt uzvaru nav izdevies, šoreiz zaudējot attiecīgi Viļņas “Egle” un Kauņas “Garliava” vienībām.

Dienas pirmajā spēlē “REIR/Dobele SS” spēkojās ar “Garliava”. Dobelnieces pirmos vārtus guva 4. minūtē, kamēr pretiniecēm jau bija trīs (1:3). Turpinājumā Dobeles komanda noturējās divu vārtu deficītā, vēl 15. minūtē Agnesei Virubkai panākot minimālo vārtu starpību (10:11), taču puslaika pēdējās četrās minūtēs Garļavas handbolistes veica 4:1 izrāvienu, panākot 21:16.

Arī otrajā spēles daļā pretinieču metienu realizācija bija precīzāka, pirmajās četrās minūtēs panākot desmit vārtu pārsvaru (26:16). Spēles pēdējās piecās minūtēs dobelnieces saņēmās, pietuvojoties astoņu vārtu deficītā (31:39), taču nobeigumā Garļavas komandas vēl paspēja veikt trīs precīzus metienus, spēli noslēdzot ar 42:31.

Par vērtīgāko Dobeles komandā atzīta vārtsardze Krista Kacina: “Šis turnīrs ir lieliska iespēja. Mēs varam redzēt, kā spēlē citu valstu komandas. Šodien spēles sākums nebija viegls, taču kopā saņēmāmies, cīnījāmies līdz galam un nepadevāmies. Manā skatījumā šīs spēles parāda, cik spēcīgas mēs esam un cik labi mēs spēlējam kā komanda.”

• CASCADA-HC Garliava SM – REIR/Dobele SS 42:31 (21:16)

REIR/Dobele SS – Bilkšte 8/10, Kaņepe 6/8, Koņušeka 3/4, Dumfa 3/6, Taujēna 2/2, Reinfelde 2/4, Blažēvica 2/5, Krodziniece 1/1, Egle 1/1, Šteinerte 1/1, Buivide 1/2, Virubka 1/2

Spēles ievadā ludzānietes spēja rezultātā turēt līdzi Viļņas “Egle” handbolistēm, tomēr turpinājumā pretinieces jau spēja gūt vairāk vārtus, puslaiku noslēdzot pat ar 14 vārtu pārsvaru (24:10).

Arī otrā puslaika gaitā “SK Latgols” komanda nespēja iekrāto deficītu likvidēt, spēles beigās zaudējot pretiniecēm ar -17 (26:43)

“SK Latgols” komandas vērtīgākās spēlētājas tituls šajā spēlē tika Arīnai Zaharānei, kura komandas labā realizēja četrus no septiņiem metieniem.

• SK Latgols – Vilnius Egle 26:43 (10:24)

SK Latgols – Bindemane 4/6, Zaharāne 4/7, Rutkovska 4/7, M. Cibuļska 4/8, Kaupuža 2/2, P. Cibuļska 2/3, Dergačeva 1/1, Sidorova 1/2, Boroduļina 1/2, Batņa 1/2, Krole 1/3, Ziediņa 1/5

Nākamais sabraukums komandām Baltijas jūras valstu handbola līgas ietvaros gaidāms 22.-24. martā Igaunijā.

Sieviešu Baltijas jūras valstu handbola līgas kopvērtējuma tabula | sezona 2023/2024

1.VMSM Sostinės tauras-VHC5500165 : 1273810
2.CASCADA – HC Garliava SM5401179 : 145348
3.GrIFK4301134 : 106286
4.Vilnius Eglė5302173 : 139346
5.Dicken4301137 : 102356
6.Kaunas Žalgiris6204178 : 188-104
7.SK Latgols6105149 : 222-732
8.Mistra310286 : 101-152