Rīgas “LSPA” apspēlē čempioni “SK Latgols” un ierindojas četriniekā

10.02.2024 15:48

Šodien Latvijas čempionātā sieviešu virslīgā izbraukuma spēlē Ludzā Rīgas “LSPA” handbolistes sīvā cīņā ar 22:20 pārspēja “SK Latgols”, ludzānietēm sagādājot otro sezonas zaudējumu.

Ludzānietes spēli iesāka panākot +2 (3:1). Lai gan pēc tam rīdzinieces vairākkārt rezultātu izlīdzināja, gūt virsroku vēl nespēja. 27. minūtē “SK Latgols” atradās divu vārtu pārākumā (10:8), bet tad “LSPA” ar trīs precīziem metieniem panāca +1 un pārtraukumā devās ar rezultātu 11:10.

Otrā puslaika ievadā laukuma saimniecēm vēl divas reizes izdevās panākt neizšķirtu (13:13, 14:14), taču turpinājumā spēles gaitu vadīja pretinieces, kuras arī noslēgumā izcīnīja uzvaru divu vārtu pārākumā (22:20).

Abās komandās rezultatīvākā spēlētāja realizēja septiņus metienus – 15 mēģinājumos “SK Latgols” spēlētāja Madara Cibuļska, bet 11 mēģinājumos “LSPA” handboliste Inese Strogonova.

• SK Latgols – LSPA 20:22 (10:11)

SK Latgols – M. Cibuļska 7/15, Krole 4/12, Ziediņa 3/8, Sidorova 2/5, Dergačeva 1/1, Bindemane 1/3, P. Cibuļska 1/5, Zaharāne 1/6

LSPA – Strogonova 7/11, Veide 5/7, Purviņa 4/11, Daukste 2/7, Roze 1/1, Makarova 1/1, Liepiņa 1/1, Mārtiņa 1/3

Iepriekš “LSPA” komanda “SK Latgols” handbolistes uzņēma Rīgā, taču toreiz zaudēja ar 32:36.

Šajā sezonā vēl reizi pārspēt čempiones izdevies arī “Salaspils SS” komandai (24:17), savukārt “Jēkabpils SS” sezonas pirmajā spēlē pret ludzānietēm panāca neizšķirtu (28:28).

Pateicoties šīs dienas panākumam, “LSPA” komanda kopvērtējumā apsteigusi “Salaspils SS”, ar ko nākamajā cīņā tiksies 10. martā izbraukumā.