RPI-S apspēlē MSĢ II un atgriežas līderos, septīto uzvaru izcīna Ulbroka SK

14.01.2024 15:05

Sestdien un svētdien aizvadītas spēles Latvijas čempionāta 1. līgā. Piektdien spraigā cīņā viena no sezonas līderēm “RPI-S” ar +1 apspēlēja “MSĢ II” komandu (32:31), bet svētdien “Ulbrokas SK” savā laukumā pārspēja “SK Latgols juniori” (34:27).

Piektdienas spēlē Murjāņos pirmo puslaiku veiksmīgāk nospēlēja “MSĢ II” komanda, visu tā laiku atrodoties vadībā un 14. minūtē panākot arī septiņu vārtu pārsvaru (10:3).

Īsi pirms puslaika beigām “RPI-S” spēja samazināt iekrāto deficītu, taču spēlē atgriezās iedzinējos ar -3 (13:16). Rīdziniekiem pirmo reizi izlīdzināties izdevās 34. minūtē (16:16), bet iziet vadībā 43. minūtē (22:21).

Līdz pat spēles nobeigumam spēlēts punkts punktā. 11 minūtes pirms spēles beigām “RPI-S” sarkanās kartiņas dēļ zaudēja vienu no līderiem, Uldi Vilsonu, taču tas viņus neapturēja spēles beigās panākt uzvaru.

Vēl 56. minūtē “MSĢ II” atradās trīs vārtu deficītā (27:29), bet trīs minūtes vēlāk to jau likvidēja (31:31). Visu izšķīra pēdējais Murjāņu komandas uzbrukums, kurā rīdziniekiem savus vārtus izdevās nosargāt.

Iepriekšējā reizē tiekoties septembrī Rīgā, abas komandas punktus dalīja uz pusēm, spēli noslēdzot neizšķirti – 28:28.

• MSĢ II – RPI-S 31:32 (16:13)

MSĢ II – Sproģis 9/13, Misulis 5/7, Zolners 4/4, Jonass 4/7, Burjāns 3/3, Vilsons 3/4, Toks 2/3, Šnepsts 1/1

RPI-S – Kušners 8/10, Savickis 7/12, Vilsons 6/9, Lubgāns 4/6, Akimovs 2/2, Butans 2/2, Desmitnieks 2/4, Eikens 1/4

Svētdienas spēle Sauriešos iesākās līdzvērtīgi, taču pirmā puslaika beigās pārāki izrādījās laukuma saimniekiem (17:16). Otrajā spēles daļā ulbrokieši spēlēja pārliecinošāk, lielākoties spējot noturēt vismaz trīs vārtu pārsvaru, taču izšķirošo septiņu vārtu starpību “Ulbroka SK” panāca spēles pēdējās piecās minūtēs.

• Ulbroka SK – SK Latgols juniori 34:27 (17:16)

Ulbroka SK – Lazda 14/18, Grunde 8/9, R. Bērziņš 6/8, Māziņš 2/3, Gaiduks 1/2, D. Bērziņš 1/2, Golubovs 1/3, Oto 1/3

SK Latgols juniori – Iļjins 8/16, Bulis 6/9, Zbitkovskis 4/4, Miškāns 4/5, Bondars 3/6, Mulers 1/1, Ūzulnieks 1/3

Nākamajā sestdienā “SK Latgols juniori” savā laukumā uzņems “Salaspils SS”, bet “RPI-S” spēkosies ar tiešo konkurenti “ONSC/HK Ogre”. Arī “MSĢ II” janvāra beigās tiksies ar ogrēniešiem.