Salaspiliešiem uzvara un pakāpiens par vietu kopvērtējumā

13.02.2024 20:38

Šovakar Latvijas Betsafe vīriešu virslīgas čempionāta spēlē svarīgus punktus uzvarā pār tabulas apakšgala komandu “HK S&A” ar 33:21 izcīnīja “Salaspils” handbolisti, tādējādi kopvērtējumā ierindojoties 5. vietā.

Komandas savstarpēji iepriekš aizvadījušas vēl divas spēles, abās reizēs uzvarot Salaspils komandai – ar 34:33 izbraukumā un ar 29:25 mājās. Savukārt trešā apļa spēlē abas komandas šovakar tikās Salaspils sporta namā.

Parliecinošāk pirmo puslaiku nospēlēja salaspilieši, tā nobeigumā atrodoties priekšā pretiniekam par sešiem vārtiem – 15:9.

Otrā puslaika ievadā skrīverieši spēja pietuvoties divu vārtu starpībā (17:19), taču Salaspils komanda ar 5:0 vārtu izrāvienu panāca 24:16, atgriežoties pārliecinošā vadībā. Spēles nobeigumā laukuma saimniekiem uzvara ar 33:21.

• Salaspils – HK S&A 33:21 (15:9)

Salaspils – Brics 10/11, Patsykailik 5/5, Vidzis 4/6, M. Strautnieks 3/5, Purviņš 2/2, K. Strautnieks 2/3, Kļaviņš 2/3, Galviņš 2/2, Pauniņš 1/1, Gailums 1/2, Ozols 1/2

HK S&A Iljinihs 8/14, Švābe 4/10, Lauva 2/2, Kurmēns 2/4, Aņisimovs 1/1, Grigorjevs 1/2, Dubausks 1/3, Muižnieks 1/4, Ozoliņš 1/7

HK S&A komandai nākamais pārbaudījums jau šo piektdien pret līderiem “ZRHK Tenax Dobele”, bet “Salaspils” komandai nākamā spēle 20. februārī pret “HK Ogre/Hydrox”.

Latvijas čempionāta 2023/2024 sezonas kopvērtējuma tabula Betsafe vīriešu virslīgā

1.ZRHK TENAX Dobele161600608 : 39621232
2.ASK Zemessardze/LSPA161204543 : 4469724
3.MSĢ141004493 : 38710620
4.HK Ogre/HYDROX15807518 : 4546416
5.Salaspils186012522 : 624-10212
6.SK Latgols165011440 : 525-8510
7.HK Vaiņode155010373 : 472-9910
8.HK S&A161015386 : 579-1932