Salaspils SS handbolistes atkal līderes, latviešu savstarpējā spēle Baltijā

04.03.2022 11:41

Vakar savu astoto uzvaru desmit spēlēs izcīnīja Salaspils SS handbolistes, tādējādi šobrīd turnīra tabulā ieņemot līderpozīciju. Vakar Salaspils SS komandai ar rezultātu 33:30 pieveica Stopiņu PHK. Uzvarētāju rindās 11 vārti Anastasijai Agarkovai, bet Stopiņu PHK sastāvā kārtējā rezultatīvā spēle Laurai Lielajai, kura guva 12 vārtus.

Salaspils SS – Stopiņu PHK 33:30 (20:14)

Jau no paša spēles sākuma Salaspils SS handbolistēm izdevās izvirzītie vadībā un pēc spēlētām 15 minūtēm atrasties drošajos plus pieci – 9:4. Līdz puslaikam mājiniecēm izdevās rezultāta starpību vēl mazliet palielināt un atpūtā doties ar rezultātu 20:14. Otrajā puslaikā Salaspils spēlētājas panāca pat septiņu un astoņu vārtu pārsvaru, tomēr spēles pēdējo desmit minūšu laikā Stopiņu meitenēm izdevās starpību sadeldēt un spēli noslēgt ar Elitas Ekkertes precīzu raidījumu – 33:30 Salaspils SS labā.

Pēc spēles viena no Salaspils SS līderēm Dace Potapova atzina, ka komandai pēc pēdējām spēlēm ir izdevies uzlabot piespēļu kvalitāti, tāpat komanda ir izpildījusi trenera norādījumus un atbalstījusi viens otru. Dace pauž prieku ar jaunajām spēlētājam, kuras nenobijās un uzņēmās iniciatīvu, tādējādi pierādot savus spēkus.

Salaspils SS –
Agarkova 11, Salmane 8, Potapova 7, Binduka V., 5, Alksne 1, Maksurova 1,
Stopiņu PHK –
Lielā 12, Ekkerte 9, Nikolajeva 5, Talagajeva 2, Panteļejeva 1, Šteinberga 1

Šovakar Baltijas handbola līgā spēli savā starpā aizvadīs divas Latvijas komandas – HK Ogre/Hydrox un SK Latgols Ludza. Spēles sākums 19:30, Ogres novada sporta centrā vai BHL Youtube kontā – https://www.youtube.com/channel/UCbg71yyUt9Klen35TVlN99Q