Salaspils SS handbolistes pieveic LAT 2006

27.01.2023 21:24

Latvijas čempionātā sieviešu virslīgā šovakar Salaspils SS komanda pārliecinoši pieveica LAT 2006 handbolistes ar rezultātu 31:16 (14:7).

Spēles rezultātu atklāja LAT 2006 spēlētāja Kristiāna Ziediņa. Trīs minūtes vēlāk seko atbildes vārti no salaspiliešu puses. Spēles ievadā Elīzai Bilkštei un Amandai Dūmai vairākkārt izdodas izlīdzināt rezultātu, pēdējo reizi ar 4:4, pēcāk Salaspils SS handbolistēm pārņemot spēles vadību un pirmo puslaiku noslēdzot ar 14:7.

Otrā puslaika laikā Salaspils SS handbolistes palielina rezultāta starpību, izcīnot pārliecinošu uzvaru ar 31:16.

Iepriekšējā savstarpējā spēlē LAT 2006 piekāpās Salaspils SS handbolistēm ar 9 vārtu starpību – 30:39 (17:20).

Uzvarētāju komandā šovakar septiņu vārtu guvums Dacei Potapovai, bet sešu Anastasijai Agarkovai. LAT 2006 rindās piecas reizes rezultatīva bija Kristiāna Ziediņa, bet četras Milana Naudiņa.

Anastasijas Agarkovas pēc spēles komentārs: “Pēc ilgas spēļu pauzes izdevās veiksmīgi aizvadīt pirmo spēli šajā gadā. Treniņu procesā nostripinātās lietas izspēlējām kvalitatīvi un trenera dotos uzdevumus izpildījām. Prieks par komandas sniegumu un cīņu laukumā!”

Salaspils SS – LAT 2006 31:16 (17:7)

Salaspils SS – Dace Potapova 7/10, Anastasija Agarkova 6/8, Nataļja Kozlova 4/6, Patrīcija Elizabete Prūse 3/6, Linda Borisanova 3/3, Katrīna Kozloviča 3/8

LAT 2006 – Kristiāna Ziediņa 5/10, Milana Naudiņa 4/6, Amanda Dūma 2/4, Elīza Bilkšte 2/7

LAT 2006 sestdien un svētdien spēkiem mērosies ar sezonas līderi SK Latgols un Stopiņu PHK. Salaspils SS handbolistēm nākamā spēle 5. februārī pret Jēkabpils SS komandu, kas salaspilietēm būs noslēdzošā Latvijas čempionāta pirmā posma spēle.