“Salaspils SS” izcīna svarīgu uzvaru un ielaužas trijniekā

07.02.2024 22:23

Šovakar Latvijas čempionātā 1. līgā vīriešiem Sauriešos svarīgu panākumu pār tiešo konkurenti izcīnīja “Salaspils SS”, ar 35:32 pārspējot “Ulbroka SK”.

Spraigā cīņā lielākoties visu pirmo puslaiku virsroka bija laukuma saimniekiem. 25. minūtē salaspilieši rezultātu izlīdzināja (17:17), taču līdz puslaika beigām ulbrokieši spēja atgriezties vadībā ar divu vārtu pārākumu (20:18).

Salaspils handbolisti otrā puslaika ievadā likvidēja iekrāto deficītu (22:22) un uzsāka spēli punkts punktā. Pēc tam Ulbrokas komandai nosargāt vadības grožus vairs neizdevās, salaspiliešiem 43. minūtē gūstot minimālo pārākumu (25:24). Lai gan turpinājumā ulbrokieši centās, viņu pūliņi nevainagojās ar panākumu. “Salaspils SS” spēja noturēt pārsvaru, nobeigumā uzvarot ar 35:32.

• Ulbrokas SK – Salaspils SS 32:35 (20:18)

Ulbrokas SK – Grunde 13/20, Oto 5/7, Bērziņš 5/9, Bērziņš 5/8, Kronis 3/7, Pakalniņš 1/1

Salaspils SS – Vidzis 12/16, Gailums 5/5, M. Strautnieks 5/6, Plūme 4/5, K. Strautnieks 4/6, Štālmanis 2/4, Ozols 2/4, Purviņš 1/6

Abas komandas šosezon pirmo reizi tikās oktobrī Sauriešos, kur ar 43:30 uzvaru izcīnīja Salaspils komanda. Savukārt otrajā reizē salaspilieši savā laukumā zaudēja Ulbrokas vienībai ar 25:35.

Nākamajās spēlēs februāra beigās “Salaspils SS” un “Ulbroka SK” spēkosies ar vēl nepārspēto sezonas līdervienību “ONSC/HK Ogre”.