“Salaspils SS” otrajā reizē izdodas pārliecinoši pārspēt “ZRHK Dobele/DSS”

30.01.2024 20:38

Otrdien Latvijas čempionātā pārliecinošu uzvaru pār 1. līgas vienību “ZRHK Dobele/DSS” savā laukumā izcīnīja sezonas debitante “Salaspils SS” (35:17), kura pirmajā savstarpējā spēlē piekāpās dobelniekiem ar 31:32.

Salaspils sporta namā spēles rezultātu mājinieku komandas labā atklāja brāļi Matīss un Kristiāns Strautnieki, panākot 2:0. Dobelnieki pretiniekam ar divu vārtu guvumu atbildēja trīs minūtes vēlāk, panākot 2:3.

Vēl reizi “ZRHK Dobele/DSS” komanda rezultātā pietuvojās minimālajā deficītā (3:4), taču izlīdzināties vai izlauzties vadībā visas spēles garumā tā arī nespēja.

Ar katru nākamo metienu salaspilieši palielināja vārtu starpību un nostabilizējās vadībā. Pirmā puslaika beigās “Salaspils SS” atradās desmit vārtu pārākumā (18:8), bet visā spēlē uzvarēja ar +18 (35:17).

“Salaspils SS” komandas labā visus astoņus metienus realizēja Matīss Strautnieks. Savukārt “ZRHK Dobele/DSS” rindās rezultatīvākais ar piecu vārtu guvumu 13 metienos bija Anrijs Turiks.

• Salaspils SS – ZRHK Dobele/DSS 35:17 (18:8)

Salaspils SS – M. Strautnieks 8/8, Purviņš 7/14, Gailums 4/6, Ozols 4/6, Rutkis 3/3, Vidzis 3/5, Štālmanis 2/4, K. Strautnieks 2/6, Plūme 1/2, Jansons 1/3

ZRHK Dobele/DSS – Turiks 5/13, Aleksejevs 4/9, Plaunovs 2/2, Leja 2/5, Auders 1/3, Briņķis 1/3, Laimīte 1/4, Peškovs 1/6

Pateicoties panākumam, “Salaspils SS” kopvērtējumā par vienu punktu apsteidz “MSĢ II” komandu, tagad ierindojoties labāko četriniekā.

Nākamajā trešdienā, 7. februārī, “Salaspils SS” izbraukuma spēlē tiksies ar tiešo konkurenti “Ulbroka SK”, bet “ZRHK Dobele/DSS” viesos spēkosies ar līderi “ONSC/HK Ogre”.