“SK Latgols” spēles beigās panāk +6 un uzvar “Salaspils SS”

27.01.2024 13:48

Sestdienas pēcpusdienā Salaspils sporta namā Latvijas čempionāta sieviešu virslīgas cīņā otro uzvaru pār “Salaspils SS” izcīnīja čempiones “SK Latgols” (30:24).

Sezonas sākumā ludzānietes savā laukumā izcīnīja pārliecinošu panākumu pār salaspilietēm (37:28), taču izbraukuma spēlē piedzīvoja zaudējumu (17:24), kas Ludzas handbolistēm desmit aizvadītajās spēlēs ir līdz šim vienīgais zaudējums sezonā. Savukārt Salaspils komandai 11 spēlēs izcīnītas piecas uzvaras.

Šīs dienas spēli daudz pārliecinošāk iesāka čempiones, taču no 18. līdz 30. minūtei salaspilietes spēja atspēlēties no -8 un pārtraukumā dodoties vien divu vārtu deficītā (15:17).

Arī otrā puslaika ievadā laukuma saimnieces noturējās ne vairāk kā trīs vārtu atstatumā. 43. minūtē Renāte Salmane panāca neizšķirtu (21:21), bet 47. minūtē Evelīna Zvaigzne izveda “Salaspils SS” komandu vadība (23:22).

Turpinājumā salaspilietes pievīla vairākas tehniskās kļūdas un zaudētas bumbas, atlikušajā laikā spējot realizēt tikai vienu metienu. Tikmēr ludzānietes veica astoņu vārtu izrāvienu, spēles beigās triumfējot ar rezultātu 30:24.

Par spēli “Salaspils SS” galvenais treneris Niks Remess: “Iesākām spēli slikti, nespējām atrast iespējas uzbrukumā, kā dēļ Latgols komandai veidojās ātrie pretuzbrukumi. Pirmā puslaika vidū spējām lauzt spēles gaitu un atgriezties spēlē. Spēles beigās jau pietrūka spēka, pieļāvām kļūdas un devām iespēju pretiniecēm.”

• Salaspils SS – SK Latgols 24:30 (15:17)

Salaspils SS – Potapova 5/14, Prūse 4/6, Zvaigzne 4/7, Salmane 4/10, Binduka 3/5, Kozloviča 2/9, Plotņikova 1/1, Kozlova 1/1

SK Latgols – M. Cibuļska 9/15, Rutkovska 5/7, Dergačeva 4/6, Ziediņa 4/6, Krole 3/6, Zaharāne 2/3, Vengra 1/2, Batņa 1/3, Bindemane 1/6