Skrīverieši atspēlējas no -8 un izcīna uzvaru pār MSĢ II, RPI-S sezonu noslēdz 7. vietā

16.04.2023 15:00

Šodien Latvijas čempionāta 2. posma spēlē 1. līgas komanda “HK S&A”, atgūstoties pēc neveiksmīga spēles sākuma, izcīnīja uzvaru pār “MSĢ II” handbolistiem (38:36). Savukārt “Ulbrokas SK” handbolisti ar 32:25 “RPI-S” komandai sezonas noslēdzošajā spēlē sagādāja smagu zaudējumu.

Pretinieka 13 neveiksmīgie metieni un 13 minūšu sausais periods “MSĢ II” komandai deva iespēju spēles ievadā iekrāt septiņu vārtu pārsvaru (7:0). Taču līdz 25. minūtei “HK S&A” komandai izdevās likvidēt vārtu deficītu un panākt neizšķirtu (11:11).

Otro puslaiku skrīverieši jau iesāka ar vadības grožu pārņemšanu savās rokās (16:15). Lai gan “MSĢ II” handbolisti sīvi cīnījās pretim, vairākas reizes spējot rezultātu izlīdzināt, izšķirošo trīs vārtu pārākumu “HK S&A” komanda iekrāja jau 48. minūtē (32:29) un to noturēja līdz pat spēles beigām, trīs reizes šajā laika periodā panākot arī četru vārtu pārsvaru (33:29, 35:31, 37:33).

MSĢ II – HK S&A 36:38 (15:15)

MSĢ II Mārtiņš Misulis 14/24, Emīls Vilsons 9/15, Raiens Šnepsts 4/10, Kristofers Jonass 3/3, Ričards Galviņš 3/8, Artis Putra 3/4, Matīss Zolners 2/2

HK S&A – Roberts Ozoliņš 13/20, Jorens Jānis Glods 9/17, Ernests Aņisimovs 6/7, Linards Dubausks 5/9

Neskatoties uz to, ka pirmā puslaika vidū “RPI-S” komanda panāca neizšķirtu (10:10), “Ulbrokas SK” handbolisti spēja noturēties vadībā ar vismaz vienu vārtu starpību.

Otrā puslaika gaitā “Ulbrokas SK” komanda aizvien pārliecinošāk attālināja rezultātu, 59. minūtē sasniedzot lielāko rezultāta izrāvienu ar astoņu vārtu pārsvaru (32:24).

Ulbroka SK – RPI-S 32:25 (16:15)

Ulbroka SK – Matīss Roberts Māziņš 11/14, Artis Grunde 4/6, Kristiāns Petrovs 4/5, Andris Lazda 4/5, Raivis Kronis 3/4

RPI-S Artis Strēlis 7/13, Uldis Vilsons 5/7, Reinis Eikens 4/6, Mārtiņš Savickis 4/5, Oļegs Mjasņikovs 3/5, Andris Aleksūns 2/5

“HK S&A” un “RPI-S” komandām šīs bija noslēdzošās 2. posma spēles. Pēc aizvadītajām spēlēm “HK S&A” komanda 2.-4. vietas grupā nostiprinājusies 3. vietā, savukārt “RPI-S” komanda sezonu noslēgusi 7. vietā.

2022/2023. gada sezonas Latvijas čempionāta 2. posma kopvērtējuma tabulas 1. līgas vīriešiem