Spraigā nobeigumā “Jēkabpils SS” pārspēj “LSPA” Latvijas sieviešu kausa pusfinālā

19.05.2024 19:17

Šodien Latvijas sieviešu kausa pusfinālā ceļazīmi uz finālu nodrošināja “Jēkabpils SS” handbolistes, kuras izbraukumā pārspēja “LSPA” komandu (19:17). Pēc nedēļas jēkabpilietes finālā Rīgā tiksies ar Latvijas čempionvienību “SK Latgols”.

Visu pirmo puslaiku vadībā atradās jēkabpilietes, to noslēdzot trīs vārtu pārākumā (7:4).

Otrā puslaika pirmajās desmit minūtēs rīdzinieces divreiz rezultātu izlīdzināja (9:9, 10:10), tomēr jau nākamajās “Jēkabpils SS” pārākumu atkal palielināja, panākot 18:11.

Atlikušajā laikā “LSPA” komanda vēl centās pretinieces pārspēt ar sešu vārtu izrāvienu, taču nobeigumā nācās atzīt “Jēkabpils SS” komandas pārākumu ar 17:19.

Spēles rezultatīvākās spēlētājas bumbu vārtos nogādāja septiņas reizes, “LSPA” handboliste Inese Strogonova 12 veiktajos metienos, bet jēkabpiliete Vivita Puķinska 11 metienos.

• LSPA – Jēkabpils SS 17:19 (4:7)

LSPA – Inese Strogonova 7/12, Dinija Purviņa 4/12, Anna Makarova 3/4, Evija Daukste 2/8, Kristīne Dzenīte 1/7

Jēkabpils SS – Vivita Puķinska 7/11, Rometa Jukša 4/8, Linda Kaņepe 4/9, Kristīne Radzēviča 1/1, Dina Robežniece 1/1, Vitnija Paula Krodziniece 1/4, Enija Anča 1/6

Nākamajā sestdienā, 25. maijā, ASK sporta zālē, Rīgā tiks noskaidroti Latvijas kausa uzvarētāji.

Sieviešu finālā plkst. 16.00 spēkosies “SK Latgols” un “Jēkabpils SS” komandas, bet vīriešu finālā plkst. 18.00 – “HK Ogre/Hydrox” un “MSĢ”.