Stopiņu PHK apspēlē LAT 2006 izlases handbolistes

29.01.2023 12:44

Svētdienas rītā Latvijas čempionātā aizvadīta spēle virslīgā sievietēm, kurā sezonas otro panākumu izcīnīja Stopiņu PHK handbolistes, apspēlējot LAT 2006 izlases meitenes ar rezultātu 32:29.

Sīva cīņa tiešo konkurentu starpā, pirmā puslaika ievadā vadībā esot LAT 2006 handbolistēm, bet 18. minūtē, pēc tam, kad Elita Ekkerte izlīdzināja rezultātu (8:8) un Lana Nikolajeva guva devītos vārtus, Stopiņu PHK pārņēma vadības grožus savās rokās, 27. minūtē esot priekšā ar +4 (14:10).

Otrā puslaika sākumā, ar 10 rezultatīviem metieniem pēc kārtas LAT 2006 handbolistes atkāroti izvirzās priekšā (22:24), taču ne uz ilgu laiku. Pēdējo reizi neizšķirts rezultāts tiek panākts 53. minūtē (27:27), pēc kā LAT 2006 komanda guva vien divus vārtus, kamēr pretinieces piecus, kas Stopiņu PHK komandai ļāva uzvarēt ar rezultātu 32:29.

Uzvarētāju rindās 10 vārtus guva Elita Ekkerte, bet pa septiņiem vārtiem Lana Nikolajeva un Laura Lielā. 21 reizi Stopiņu PHK vārtos meta Elīza Bilkšte, rezultatīvi 13 reizes, bet LAT 2006 kopējam rezultātam vēl pa pieciem vārtiem pievienoja Katrīna Koņušeka un Milana Naudiņa.

Stopiņu PHK – LAT 2006 32:29 (15:12)

Stopiņu PHK – Elita Ekkerte 10/15, Lana Nikolajeva 7/8, Laura Lielā 7/14, Viktorija Talagajeva 5/7

LAT 2006 – Elīza Bilkšte 13/21, Katrīna Koņušeka 5/15, Milana Naudiņa 5/8, Nikola Dārzniece 3/3

LAT 2006 šī bija pēdējā spēle Latvijas čempionāta pirmajā posmā, savukārt Stopiņu PHK komanda vēl vienu reizi viesos uzņems LSPA handbolistes 5. februārī, plkst. 13.00.

Šodien bija ieplānota arī savstarpējā spēle REIR/Dobele SS un LSPA komandām, taču LSPA handbolistu sliktas pašsajūtas dēļ tika lemts par spēles pārcelšanu. Tālāka informācija par spēles jauno datumu sekos.