SynotTip handbola virslīgā Jūrmalas Sports pārspēj MSĢ

13.04.2022 11:34

Vakar norisinājās SynotTip handbola virslīgas spēle starp Jūrmalas Sports un MSĢ komandām, kurā uzvaru, ar rezultātu 35:31, izcīnīja jūrmalnieki.

Jūrmalas Sports – MSĢ 35:31 (17:16)

Spēli veiksmīgāk iesāka Murjāņu sporta ģimnāzijas handbolisti, pirmajās sešās minūtēs izvirzoties vadībā ar rezultātu 5:2., pēc spēlētām 15 minūtēm jaunie handbolisti bija panākuši jau plus seši – 12:6, tomēr pārsvaru nespēja noturēt. Desmit minūšu laikā Jūrmalas Sports rezultāta starpību jau bija izlīdzinājuši – 15:15. Savukārt līdz pārtraukumam vadībā bija jau Jūrmalas Sports un atpūtā devās ar plus viens – 17:16. Otrā puslaika pirmā puse noritēja līdzīgi, rezultātam augot lēni un pakāpeniski, lielākais pārsvars, ko Jūrmalas Sports otrajā puslaikā ieguva, bija 28:23, pēc spēlētām 15 minūtēm otrajā puslaikā. Līdz spēles beigām MSĢ rezultāta starpību spēja minimāli samazināt. Spēles rezultāts 35:31 Jūrmalas Sports komandas labā. Jūrmalnieku komandas sastāvā rezultatīvākais spēlētājs ar 10 gūtajiem vārtiem bija Uldis Zariņš, astoņus pievienoja Ričards Jablonskis. MSĢ rindās septiņus vārtus guva Jevgēņijs Rogonovs, sešus Rauls Serafimovičs.

Jūrmalas Sports –
Zariņš 10, Jablonskis 8, Grīnbergs 7, Gulbis 5, Korzāns 3, Millers 1, Pusbarnieks 1
MSĢ –
Rogonovs 7, Serafimovičs 6, Drēviņš 5, Bors 4, Gūtmanis 2, Plaunovs 2, Jonass 2, Brīvulis 1

MSĢ komandai šī bija noslēdzošā SynotTip handbola virslīgas regulārās sezonas spēle. Otrā posma A grupā murjānieši izcīnīja piecas uzvaras un tikpat reizes pretiniekiem piekāpās. Šobrīd MSĢ handbolisti ieņem turnīra tabulas 3. vietu un tuvākie sāncenši viņu pozīciju ietekmēt vairs nevar, līdz ar to MSĢ ceturtdaļfināla spēļu pretinieki būs SK Latgols Ludza handbolisti.

Šajā nedēļā spēles vēl aizvadīs:

• 13.04., plkst., 20:00 – ASK Zemessardze/LSPA – RPI-S (Rīgā)
  • 14.04., plkst., 20:00 – Skrīveri/Aizkraukle – SK Latgols juniori komandas (Aizkrauklē)
  • 16.04., plkst., 15:00 – ONSC/HK Ogre – Ulbroka SK (Ogrē)
1.Salaspils8710266 : 2303615
2.Ulbroka SK7502224 : 1972710
3.SK Latgols juniori8413248 : 251-39
4.S&A8215225 : 245-205
5.LAT 20067124237 : 260-234
6.ONSC/HK OGRE8116257 : 274-173