SynotTip handbola virslīgā saspringtas spēļu galotnes, Dobelei izsķirošā spēlē Baltijā

05.03.2022 20:12

SynotTip handbola virslīgas B grupas komandas aizvadīja kārtējās otrā posma spēles. LAT 2006 un ONSC/HK Ogre komanda aizvadītajās divās dienās, aizvadījuši divas spēles, vakar spēlējot neizšķirti savā starpā, savukārt šodien LAT 2006 ar minimālu starpību piekāpās SK Latgols juniori handbolistiem, bet ONSC HK Ogre zaudējums Skrīveri un Aizkraukle.

• ONSC/HK Ogre – LAT 2006                      33:33 (15:17)

Elgars Kušners pēc spēles atzina, ka sīvā cīņā izdevies ‘izraut’ neizšķirtu. Komandai ir bijušas daudz, kļūdas gan piespēlēs, gan uzbrukumā. Arī aizsardzībā komanda ļāvusi iemest daudz metienu no sešiem metriem, tomēr kopumā spēle nebija slikta. Sava komandas biedra teiktajam piekrita arī Mārcis Grīnbergs, uzsverot daudzās kļūdas uzbrukumā un aizsardzībā. Mārcis pēc spēles atzina, ka ir varējis nospēlēt labāk, tomēr priecājas par veiksmīgajām epizodēm, kurās izdevies metienus atvairīt.

ONSC/HK Ogre – Bisters 8, Sļusarevs 8, Batņa 5, Novickis 4, Kļimočkins 2, Semenčenko 2, Plinte 1
LAT 2006 – Kalniņš 9, Vilsons 6, Kušners Elgars 6, Mislis 5, Bors 3, Jonass 1, Gavars 1, Rudko 1

• LAT 2006 – SK Latgols juniori                   38:39 (17:19)

Spēli veiksmīgi iesāka viesi no Ludzas, pēc spēlētām desmit minūtēm, panākot 8:4. Arī pirmā puslaika turpinājumā spēli kontrolēja SK Latgols juniori, tomēr pēc spēlētām 20 minūtēm LAT 2006 handbolistiem izdevās rezultāta starpību samazināt līdz minimumam – 12:13, bet pēc brīža jau izlīdzināt – 13:13. Līdz puslaika pārtraukuma SK Latgola juniori atkal atguva nelielu, bet pārsvaru – 19:17. Otrā puslaika pirmajās desmit minūtes ludzāniešu panāca plus četri, vēlāka arī plus seši, tomēr LAT 2006 spēlētāji spēja atgūties un līdz spēles beigām rezultātu jau atkal samazināja, bet ar to nebija gana un Ludzas handbolisti svinēja uzvaru ar rezultātu – 39:38.

Kristofers Jonass un Endijs Šnepsts pēc spēles komentējot aizvadīto spēli teica, ka komanda spēli ir aizvadījusi solīdi, ir izdevies nepieļaut daudz kļūdu un iemest savus metienus. Tomēr otrā puslaikā vidū komanda ir pazaudējusi spēli un nav varējuši izpildīt trenera norādījumus.

LAT 2006 – Šnepsts 11, Kalniņš 8, Vilsons 5, Jonass 4, Bors 3, Misulis 2, Šmidts 2, Smokro 1, Liepiņš 1, Gavars 1
SK Latgols juniori –
Mikijansksi 10, Kušners Dievids 8, Vaškevičs 7, Kušners Elgars 5, Kodaļevs 2, Ivulāns 2, Rozenbergs 2, Balodis 1, ūzulnieks 1, Legkojs 1

• S&A – ONSC/HK Ogre        30:29 (18:16)

Spēles sākumā savas izdevības veiksmīgāk realizēja mājinieki, pēc 15 minūtēm atrodotie svadībā ar plus četri – 11:7, līdz puslaika pārtraukumam ogrēnieši veiksmīgi spēja atgriezties spēlē, atpūtā dodoties ar 16:18. Otrajā puslaikā neviena no komandām neiguva lielāku pārsvaru nekā divi vārti, kas arī spēles beigās deva saspringtu galatno un minimālu uzvaru mājiniekiem – S&A komandai.

S&A – Beļūns 6, Ziediņš 6, Aņisimovs 5, Glods 5, Ozoliņš 3, Kurmēns V., 2, Zadovskis 2, Švābe 1
ONSC/HK Ogre – Sļusarevs 10, Bistres 6, Zvaigznītis 4, Novickis 3, Batņa 2, Plinte 2, Semen’venko 1, Svārups 1

Baltijas handbola līgā HK Ogre/Hydrox vakar izcīnīja pārliecinošu uzvaru pār SK Latgols, bet šodien spēlēja neizšķirti ar Raasiku/Mistra, savukārt ZRHK Tenax Dobele piekāpās Viljandi HC. Rīt dobelniekiem spēle pret SK Tapa, kura izšķirs vai latviešu iekļūs Baltijas līgas labāko sešiniekā un cīnīsies par vietu Final 4.

• HK Ogre/Hydrox – SK Latgols Ludza       40:27 (17:9)

Pēc spēles komandas galvenais treneris Andris Molotanovs atzina, ka šobrīd komandai galvenais ir katrā Baltijas handbola līgas spēlē radīt maksimāli labāko sniegumu gan uzbrukumā, gan aizsardzībā. Šīs spēles HK Ogre/Hydrox komanda izmantos, lai gatavotos Latvijas čempionāta spēlēm. Treneris uzskata, ka svarīgi ir uzlabot spēles kvalitāti, lai, atgriežoties Latvijas spēlēs, komanda var rādīt labu un stabilu sniegumu. Tāpat treneris uzskata, ka Ludzas komandai šī piektdienas vakara spēle bija sarežģīta. Tāda tā būtu jebkurai komandai, ir bijis redzams, ka komanda nebija līdz galam gatava spēlei. Treneris pauda prieku, ka ogrēniešu sastāvā tika spēlēt visi spēlētāji, arī tie, kuri parasti spēlē mazāk un šie spēlētāji sevi ļoti labi parādījuši.

HK Ogre/Hydros – Patsykailik 10, Renfordt 6, Lazdiņš 6, Čikuts 5, Haisa 4, Bauze 4, Rutka 2, Iljihins 1, Pozņaks 1, Putniņš 1