Trīs uzvaras trīs spēlēs HK Ogre/Hydrox pret HK S&A un ASK/LSPA pret Salaspili

17.01.2024 22:25

Šovakar Latvijas čempionātā trešo apli uzsāka Betsafe vīriešu virslīgas komandas. Savā laukumā trešo uzvaru pār līgas jaunpienācēju “HK S&A” ar 42:22 izcīnīja “HK Ogre/Hydrox”, savukārt “ASK Zemessardze/LSPA” ar 00:00 pieveica “Salaspils” hanbolistus.

Pirmajās divās spēlēs “HK Ogre/Hydrox” komanda uzvarēja skrīveriešus ar rezultātu 40:28 un 46:19.

Arī šajā reizē ogrēniešiem pārliecinošs panākums, visas spēles gaitā atrodoties drošā vārtu starpībā. “HK Ogre/Hydrox” spēli iesāka ar sešiem precīziem metieniem, kamēr pretiniekam viens (6:1). Nākamajās desmit minūtēs ogrēnieši rezultāta starpību jau bija palielinājuši uz pusi (10:2).

Pirmā puslaika beigās “HK Ogre/Hydrox” atradās vadībā ar 21:8, bet visā spēlē uzvarēja ar 42:22.

• HK Ogre/Hydrox – HK S&A 42:22 (21:8)

HK Ogre/Hydrox – Lielais 11/11, Laganovskis 7/10, Leja 5/6, Jomants 5/7, Putniņš 3/4, Bisters 3/4, Kasai 3/4, Rudko 2/2, Haisa 2/3, Averjanovs 1/1

HK S&A – Ozoliņš 5/9, Dubausks 5/12, Lauva 3/4, Aņisimovs 2/3, Zadovskis 2/3, Beļūns 1/1, Grigorjevs 1/1, Muižnieks 1/2, Kaķis 1/4

“ASK Zemessardze/LSPA” iepriekš uzvarējusi Salaspils komandu vēl divas reizes – ar 42:31 un 41:21.

Rīdzinieki pirmajās astoņās minūtēs iekrāja četru vārtu pārvaru (8:4), tupmākajā spēles gaitā dominējot jau ar 5-7 vārtu starpību, bet puslaika beigās panākot +8 (22:14).

Otrajā puslaikā “Salaspils” komandai iekrāto deficītu samazināt vai likvidēt neizdevās, trīs spēļu kopsummā tā arī nespējot pārspēt kopvērtējuma vicelīderi “ASK Zemessardze/LSPA”.

• ASK Zemessardze/LSPA – Salaspils 34:24 (22:14)

ASK Zemessardze/LSPA – Jonuška 6/10, Liepiņš 5/5, Stepuļenoks-Stukanovs 5/6, A. Butans 4/5, Vidzis 4/5, Kelerts 3/5, Ozols 3/5, Grebeņņikovs 2/2, H. Butans 2/4

Salaspils – Kļaviņš 9/16, Luksis 4/5, Patsykailik 3/8, Karašovs 2/2, Ozols 2/2, Brics 2/4, Strautnieks 1/1, Gailums 1/4

Latvijas čempionāta 2023/2024 sezonas kopvērtējuma tabula Betsafe vīriešu virslīgā