Ulbrokas SK handbolisti pašā galotnē apspēlē ZRHK Dobele/DSS komandu

19.03.2023 17:55

Šodien Latvijas čempionātā aizvadīta spēle vīriešu 1. līgas 5.-7. vietas grupā, kur Ulbrokas SK handbolisti pašā spēles galotnē apspēlēja ZRHK Dobele/DSS komandu par diviem vārtiem – 32:30. Pateicoties uzvarai un papildus diviem punktiem Ulbrokas SK komanda kopvērtējumā pavirzījusies vietu augstāk.

Pirmajās astoņās spēles minūtēs ZRHK Dobele/DSS handbolisti iekrāja jau četru vārtu pārsvaru (6:2), tomēr līdz 24. minūtei Ulbrokas SK komandai izdevās likvidēt rezultāta deficītu (12:12).

Turmāko spēles gaitu komandas aizvadīja spraigā cīņā, spēlējot punkts punktā, vien 42. minūtē Ulbrokas SK komandai panākot divu vārtu pārsvaru (24:22), taču tas tā nepalika uz ilgu laiku.

55. minūtē Artis Grunde divos metienos vēl pēdējo reizi izlīdzināja rezultātu (30:30) un izveda Ulbrokas SK komandu vadībā (31:30), bet 32. vārtus pēdējās sekundēs guva Andris Lazda.

Deviņas reizes 14 metienos rezultatīvs bija Ulbrokas SK spēlētājs Andris Lazda, bet vēl astoņu vārtu guvums Ritvara Bērziņa kontā. Dobeles komandā septiņus vārtus guva Artis Laimīte.

Ulbrokas SK – ZRHK Dobele/DSS 32:30 (16:16)

Ulbrokas SK – Andris Lazda 9/14, Ritvars Bērziņš 8/10, Artūrs Dombrovskis 4/12, Artis Grunde 3/7

ZRHK Dobele/DSS Artis Laimīte 7/9, Andris Vidovskis 4/5, Oskars Bisenieks 3/5, Anrijs Turiks 3/6, Artis Peškovs 3/7, Dīvs Rozenfelds 3/6

2022/2023. gada sezonas Latvijas čempionāta 2. posma vīriešu 1. līgas turnīra tabula