Uvja Strazdiņa “Lovosice” uzvar pusfināla pirmajā sērijas spēlē Čehijas augstākajā handbola līgā

18.04.2021 21:07

Uzvaru Čehijas augstākās handbola līgas “STRABAG RAIL Extraliga” pusfināla sērijas pirmajā spēlē izcīnīja Latvijas vīriešu nacionālās handbola izlases spēlētāja Uvja Strazdiņa pārstāvētā komanda “HK FCC Město Lovosice”. Komandai izbraukumā, viesojoties pie saviem pusfināla pretiniekiem “HCB Karviná”, ar rezultātu 30:29 izdevās pārspēt pretiniekus un iegūt pirmo uzvaru šajā sērijā.

Lai gan sākumā “Lovosice” izvirzījās vadībā, jau spēles sākumā spējot iekrāt četru vārtu pārsvaru (6:2) un šādi turpināt lielāko daļu pirmā puslaika, neilgi pirms puslaika noslēguma mājiniekiem izdevās atgūties un pusminūti līdz pārtraukumam pēc Jurija Gromyoko gūtajiem vārtiem sadeldēt rezultāta starpību līdz minimumam (15:14).

Otrais puslaiks iesākās veiksmīgāk tieši “HCB Karviná” handbolistiem, jau pēc aizvadītām trīs minūtēm otrajā puslaikā nonākot vadībā ar trīs vārtu starpību (18:15). Tomēr “Lovosice” nepadevās un drīz vien jau atkal izlīdzināja spēles rezultātu. Viņi, līdz pat spēles beigām aktīvi cīnoties, spēja pārspēt mājiniekus un svinēt uzvaru ar rezultātu 30:29.

Uvim Strazdiņam šajā spēlē neizdevās gūt nevienus vārtus, bet spēles statistikā viņš atzīmējās ar vienu divu minūšu noraidījumu. Par savu aizvadīto spēli Uvis saka: “Spēlēju 58 minūtes, kā arī divas minūtes pavadīju uz noraidīto soliņa. Pats gan īsti nesapratu, par ko man tieši iedeva šo noraidījumu, bet, iespējams, tiesneši līdz galam neredzēja šo momentu un tāpēc izvēlējās mani.”

Par nevienu nerealizētu vārtu guvumu Uvis skaidro: “Šodien ļoti aktīvi darbojos aizsardzībā un tur savu uzdevumu izpildīju. Kas attiecas uz uzbrukumu – šodien spēle vairāk norisinājās uz kreiso pusi, līdz ar to mani aktīvi neiesaistīja. Vienreiz izdevās ieskriet līnijā un nopelnīt septiņu metru sodmetienu, kā arī pārķēru vienu bumbu un līdz ar to izdevās aizskriet ātrajā uzbrukumā.”

Šī bija pirmā pusfināla sērijas spēle Čehijas augstākajā handbola līgā “STRABAG RAIL Extraliga” starp “HK FCC Město Lovosice” un “HCB Karviná”. Pusfināla sērija tiek spēlēta, kamēr viena no komandām sasniedz trīs uzvaras. Nākamā spēle norsināsies trešdien, 21. aprīlī, “Lovosice” mājas zālē, bet sestdien, 25. aprīlī, Uvja Strazdiņa pārstāvētā komanda atkal dosies pie “HCB Karviná”.