Vai šodien būs zināmi visi SynotTip handbola virslīgas pusfinālisti?

07.05.2022 10:10

SynotTip handbola virslīgas ceturtdaļfināla spēļu kulminācija. Abās sērijās šodien iespējams noslēgums – pulksten 14:00 Vaiņodē laukumā dosies – HK Vaiņode un LSPA Zemessardze/ASK komandas, savukārt Murjāņos – MSĢ uzņems SK Latgols Ludza handbolistus.

Pirmās spēles

• ASK Zemessardze/LSPA – HK Vaiņode    30:22 (16:8)

Pirmajā šo komandu savstarpējā spēlē visai pārliecinoša uzvara ASK Zemessardze/LSPA komandai. Šajā spēlē rīdziniekiem jau spēles sākumā izdevās panākt nelielu pārsvaru – 5:1. Pēc spēlētām 20 minūtēm pārsvars jau tika dubultots – 12:4. Puslaikā ASK/LSPA komanda bija guvuši uz pusi vairāk vārtu nekā pretinieki – 16:8. Otrajā puslaikā tika panākts pat plus 14 (28:14), kuru, pēdējās spēles desmit minūtēs Vaiņodes handbolistiem izdevās sadeldēt līdz mīnuss astoņi un spēli noslēgt ar rezultātu 30:22. ASK Zemessardze/LSPA komandas sastāvā sešus vārtus guva Kristers Rihards Ozols, bet piecus pievienoja Roberts Zvejnieks. HK Vaiņode komandā Oskars Pāvils guva desmit vārtus, bet Matīss Mickus – sešus.

ASK Zemessradze/LSPA –
Ozols 6, Zvejnieks 5, Kelerts 4, Stepuļenoks – Stukanovs 4, Petuhovs 3, Jonuška 2, Rancāns 2, Liepiņš 1, Sūnaitis 1, Greikšs 1, Sudmalis 1
HK Vaiņode –
Pāvils 10, Mickus 6, Taujēns 2, Strēlis 2, Plūme 2

• SK Latgols Ludzaa – MSĢ  25:28 (10:15)

Spēles sākumā 3:0 izrāvienu veica MSĢ handbolisti, tomēr divās minūtēs SK Latgols Ludza spēja rezultātu izlīdzināt – 3:3. Pirmā puslaika pusē viesi panāca plus pieci – 9:4 un šo pārsvaru spēja noturēt līdz puslaika pārtraukuma, atpūtā dodoties ar rezultātu – 15:10. Otrajā puslaikā Murjāņu sporta ģimnāzijas handbolistiem izdevās panākt plus desmit, tomēr pēdējās desmit spēles minūtes veiksmīgāk aizvadīja SK Latgols Ludza komanda, atlikušajā laikā gūstot astoņus vārtus, bet pretiniekam ļaujot būt precīziem tikai divas reizes. Spēles rezultāts – 28:25 MSĢ labā. SK Latgols Ludza komandas sastāvā četri vārti Agrim Kušneram un Renāram Grebeņņikovam. MSĢ sastāvā, kā ierasts, rezultatīvs Rauls Serafimovičs, kurš guva astoņus vārtus, bet Jevgeņijam Rogonovam pieci precīzi metieni.

SK Latgols Ludza – Kušners Agris 4, Grebeņņikovs 4, Lipskis 3, Malahovs 3, Usāns 2, Kušners Elgars 2, Rancāns 2, Kušners Edijs 2, Matvejenko 1, Seņkāns 1, Strazds 1