Virslīgas un 1. līgas komandām pārliecinoši panākumi Latvijas čempionātā

03.03.2024 16:58

Šodien Latvijas Betsafe vīriešu virslīgā čempionei “ZRHK Tenax Dobele” vēl viens panākums Ludzā (47:22), bet stabilā ceturtajā pozīcijā esošajai “HK Ogre/Hydrox” trešā pārliecinošā uzvara pār “HK Vaiņode” (52:21). Savukārt 1. līgā “MSĢ II” pieveica vēl bez punktiem esošo “SK Latgols juniori” (45:22).

Ogres novada sporta centrā vēl pirmajā puslaikā nekas neliecināja par šīs spēles graujošo beigu rezultātu, tās ievadā “HK Ogre/Hydrox” un “HK Vaiņode” komandām aizvadot pat līdzvērtīgu cīņu. Pārtraukumā komandas devās ar 24:16 ogrēniešu labā.

Vaiņodniekiem spēle apstājās 38. minūtē (20:30), turpinājumā vairs nespējot pārspēt ogrēniešu vārtsargu Elviju Kušneru. Vēl vienus vārtus viesi guva 58. minūtē, kopumā visā puslaikā realizējot tikai piecus metienus.

Nobeigumā Ogres komandai vēl viena pārliecinoša uzvara pār “HK Vaiņode” (52:21), arī iepriekšējās divās spēlēs pārspējot paretinieku ar 40:27 un 41:21.

• HK Ogre/Hydrox – HK Vaiņode 52:21 (24:16)

HK Ogre/Hydrox – Haisa 7/10, Lielais 7/11, Kasai 6/7, Bisters 6/8, Sļusarevs 5/9, Rudko 4/4, Zellis 4/5, Čikuts 4/4, Jomants 3/4, Putniņš 3/5, Batņa 2/2, Averjanovs 1/1

HK Vaiņode – Dīks 7/17, Plūme 5/12, Strazds 4/8, Juzups 2/2, Muižarājs 1/2, Volbedahts 1/2, Vītols 1/1

ZRHK Tenax Dobele” šodien spēlē Ludzā lielāku rezultāta izrāvienu uzsāka pirmā puslaika vidusdaļā, līdz tā beigās attālinoties 11 vārtu starpībā (20:9).

SK Latgols” spēlē atgriezās bez iespējām rezultātā panākt pretinieku, taču jāatzīmē, ka otrais puslaiks metienu realizācijā nospēlēts veiksmīgāk kā pirmais, otrajā spēles daļā gūstot 13 vārtus. Tomēr dobelnieku pārākums bija daudz izteiktāks, beigās izcīnot uzvaru ar +25 (47:22).

Iepriekšējās divās spēlēs ludzānieši zaudēja čempionei ar 13:42 un 21:41.

• SK Latgols – ZRHK Tenax Dobele 22:47 (9:20)

SK Latgols – Lipskis 10/14, Malahovs 5/9, Bārbals 2/3, Vaškevičs 2/7, Usāns 1/4, Iļjins 1/4, Miškāns 1/4,

ZRHK Tenax Dobele – Pančenko 10/12, Šuleiko 9/9, Kurzemnieks 6/6, Usāns 5/5, Juzups 5/6, Kreicbergs 5/9, Plūme 2/3, Suharevs 2/3, Krūmiņš 2/4, Arājs 1/1

Arī Ludzas “Latgols” 1. līgas vienībai šodien zaudējums spēlē pret “MSĢ II” komandu, kura jau pēc pirmā puslaika atradās vadībā ar 20:7, bet visā spēlē triumfēja ar 45:22.

Trīs spēļu summā ludzāniešiem šis bija smagākais zaudējums pret Murjāņu komandu, pirmajā savstarpējā spēlē piekāpjoties ar piecu (26:32), bet otrajā ar septiņu vārtu starpību (31:38).

• MSĢ II – SK Latgols juniori 45:22 (20:7)

MSĢ II – Misulis 9/12, Jonass 8/12, Burjāns 6/8, N. Vaškevičs 5/6, Toks 5/8, Putra 5/8, Zolners 3/4, Sproģis 3/5, M. Kušners 1/4

SK Latgols juniori – Bondars 7/15, Ūzulnieks 5/9, Bulis 4/7, Zbitkovskis 4/10, Selužickis 2/3

Latvijas čempionāta 2023/2024 sezonas kopvērtējuma tabula Betsafe vīriešu virslīgā