ZRHK Dobele/DSS apspēlē RPI-S

15.03.2024 21:23

Šovakar Dobeles Sporta centrā Latvijas vīriešu 1. līgas čempionāta trešā apļa spēlē “ZRHK Dobele/DSS” handbolisti pirmo reizi šajā sezonā pārspēja Rīgas “RPI-S” vienību (30:25).

Iepriekšējās divās savstarpējās spēlēs ar 21:20 un 27:25 pārāki bija rīdzinieki.

Jau no spēles pirmās minūtes vadībā atradās “ZRHK Dobele/DSS” komanda. Lai gan ievadā “RPI-S” handbolistiem uz īsu brīdi izdevās panākt pat divu vārtu pārsvaru (8:6), turpinājumā dobelnieki spēja atgūt vadības grožus savā pusē un tos noturēt līdz pat spēles beigām.

Pirmā puslaika beigās Dobeles komanda atradās trīs vārtu pārākumā (14:11), bet spēli uzvarēja ar plus pieci (30:25).

Ar sešu vārtu guvumu “ZRHK Dobele/DSS” komandas uzvaru kaldināja Aleksis Smokro, bet vēl par pieciem vārtiem rezultātu papildināja Kristers Suharevs. Savukārt “RPI-S” komandā rezultatīvākais ar septiņiem vārtiem bija Dmitrijs Lubgāns. Četru vārtu guvums Mārtiņam Savickim.

• ZRHK Dobele/DSS – RPI-S 30:25 (14:11)

ZRHK Dobele/DSS – Smokro 6/7, Suharevs 5/6, Laimīte 4/6, Plaunovs 3/3, Peškovs 3/5, Jansons 2/2, Kirilka 2/3, Auders 2/4, Turiks 2/7, Leja 1/1

RPI-S – Lubgāns 7/8, Savickis 4/7, Kušners 3/3, Strēlis 3/5, Butans 2/2, Desmitnieks 2/3, Šibins 2/5, Eikens 1/2, Mjasņikovs 1/3

Svētdien “ZRHK Dobele/DSS” izbraukumā spēkosies ar “Ulbroka SK”, bet ceturtdien “RPI-S” savā laukumā uzņems “MSĢ II”.

Joprojām pārliecinošā līderpozīcijā atrodas līdz šim nepārspētie “ONSC/HK Ogre” handbolisti, pārējām komandām neatstājot izredzes viņus panākt. Taču par pārējām godalgām sīva cīņa turpinās starp “Salaspils SS”, “Ulbroka SK” un “RPI-S” komandām.