“ZRHK Dobele/DSS” uzvar “MSĢ II”

01.03.2024 22:29

Šovakar vīriešu 1. līgas čempionāta spēlē Dobelē pārliecinošu panākumu pār Murjāņu sporta ģimnāzijas attīstības komandu ar 36:29 izcīnīja “ZRHK Dobele/DSS”.

Šosezon abas komandas bija tikušās vēl divas reizes, kur pirmajā ar 31:27 uzvarēja dobelnieki, bet otrajā ar 38:27 pārāki bija murjānieši.

Dobelniekiem zaudētas pēdējās piecas spēles, bet šovakar neveiksmju virkne tika pārtraukta. Jāatzīst gan, ka Murjāņu komanda uz spēli Dobelē bija devusies ar paprāvu iztrūkumu tās rindās.

Jau no pirmās minūtes vadībā atradās laukuma saimnieki. Spēles pirmajā daļā murjānieši vēl pāris reizes spēja pietuvoties minimālā deficītā, tomēr pārtraukumā devās ar -3 (13:16). Turpretī otrajā puslaikā dobelnieki jau attālinājās pārliecinošakā vārtu starpībā.

Vēl 46. minūtē Murjāņu komanda iekrāto sešu vārtu deficītu samazināja uz diviem (23:25), bet pēc dobelnieku veiktā 7:1 izrāviena (32:24), līdz spēles beigām viesiem atgūties tā arī vairs neizdevās. Nobeigumā “ZRHK Dobele/DSS” handbolistiem uzvara ar 36:29.

Ar 12 vārtu guvumu Dobeles komandas uzvaru kaldināja Kristers Suharevs. Savukārt 11 mēģinājumos septiņas reizes rezultatīvs bija Artis Laimīte. “MSĢ II” komandā ar deviņiem vārtiem atzīmējās Ralfs Sproģis, bet astoņus metienus realizēja Artis Putra.

• ZRHK Dobele/DSS – MSĢ II 36:29 (16:13)

ZRHK Dobele/DSS – Suharevs 12/16, Laimīte 7/11, Kirilka 5/9, Smokro 5/7, Peškovs 3/7, Plaunovs 2/3, Turiks 2/7

MSĢ II – Sproģis 9/17, Putra 8/13, Zolners 5/8, Burjāns 4/6, Jonass 1/1, Vēveris 1/1, Toks 1/5