ZRHK TENAX DOBELE SĀK AR -5

17.10.2021 15:56

Baltkrievijas pilsētā Mogiļevā ZRHK Tenax Dobele aizvadīja spēli ar Baltkrievijas komandu HC Masheka. Spēli labāk iesāka baltkrievi un pēc spēlētām gandrīz 16 minūtēm izvirzījās vadībā ar rezultātu 9:4, tomēr līdz pirmā puslaika beigām Tenax Dobele komanda spēja atspēlēties un rezultāta starpību samazināt. Pauzē komandas devās ar rezultātu – 11:9 HC Masheka labā. Otrajā puslaikā dobelnieki turpināja pakaļdzīšanos un pēc spēlētām 7 minūtēm, pēc Austra Tumiskas precīzā metiena, panāca 13:13. Turpinājumā mūsējiem spēle veicās labāk un 15 minūtes līdz spēles beigām ZRHK Tenax Dobele bija sasnieguši 19:15, tomēr, HC Masheka spēja lauzt spēles gaitu, spēles pēdējās minūtēs gūstos 12 vārtus, turpretim dobelnieki guva tikai trīs vārtus. Spēles rezultāts – 27:22 HC Masheka labā. Rezultatīvākie spēlētāji HC Masheka rindās – Yaraslau Chaikousku ar septiņiem gūtajiem vārtiem un Daniil Siakerych ar sešiem vārtiem. ZRHK Tenax Dobele rindās – Nilam Miķelsonām septiņi vārti, Austrim Tuminskim – četri.

HC Masheka – ZRHK Tenax Dobele     27:22 (11:9)
HC Masheka: Chaikouski 7, Siakerych 6, Rabushka 3, Tsyhankou 3, Tarasevich 2, Buikevich 2, Ladutska 1, Kirychenko 1, Khabibov 1, Motorin 1
ZRHK Tenax Dobele: Miķelsons 7, Tuminskis 4, Politers 4, Pančenko 2, Ērmanis 2, Juzups 2, Šuleiko 1

Atbildes spēle notiks 23. oktobrī, plkst. 17:00, Dobeles sporta centra hallē. Lai kvalificētos nākamajai turnīra kārtai, dobelniekiem nepieciešama uzvara ar vismaz 6 vārtu pārsvaru.