1. līgas jaunpienācējs “Salaspils SS” rīt debijas spēlē tiksies ar “MSĢ II”

18.09.2023 12:42

Latvijas čempionāts sievietēm un vīriešiem rit pilnā sparā un jau rītvakar 1. līgā savu debiju piedzīvos pavisam jauna komanda, “Salaspils SS”, treneru Lindas Bogdanovas un Nika Remesa vadībā. 

Iepriekšējā sezonā lielākā daļa komandas spēlētāju startēja tikai jaunatnes čempionātā, bet daļa jau bija spēlējusi virslīgas čempionātā “Salaspils” komandas sastāvā. Taču rīt plkst. 19:00 viņi dosies laukumā jau kā vienota komanda, spēlē pret Murjāņu sporta ģimnāzijas handbolistiem.

“Mūsu mērķis ir gūt pieredzi. Protams priecāsimies par katru izcīnīto uzvaru, bet tas šajā sezonā nav pats svarīgākais. Gribam dot iespēju sporta skolas jaunajiem spēlētājiem sevi pierādīt 1.līgas čempionātā, kas kalpos kā papildus motivācija un pakāpiens uz virslīgas čempionātu,” sacīja komandas galvenā trenere Linda Bogdanova.

Augusta vidū daļa komandas aizvadīja treniņnometni Neretā, savukārt vecākie Salaspils sporta skolas audzēkņi trenējās kopā ar virslīgas komandu. 

Tā kā komanda pārsvarā veidota no sporta skolas 2005. – 2008. gadā dzimušajiem audzēkņiem, augusta beigās Vroclavā, Polijā, šie spēlētāji ar U18 un U16 komandu piedalījās “Wroclaw Handball Cup ” turnīrā, kas bija labs sagatavošanas turnīrs jaunajai sezonai. Abas komandas turnīrā izcīnīja bronzas medaļas. 

Septembrī komanda pilnvērtīgi uzsāka darboties zālē, lai sagatavotos pirmajai spēlei un sezonai kopumā.  

Komandas sastāvs: Justs Vidzis, Marks Plūme, Edvarts Ernests Purviņš, Raivo Ozols, Nils Remess, Adrians Meirāns, Mārcis Karašovs, Ričards Galviņš, Roberts Jansons, Dāvis Zariņš, Adrians Rutkis, Stepans Čornijs, Rainers Gailums, Kristaps Štālmanis, Matīss Jankovičs, Kristiāns Strautnieks, Matīss Strautnieks, Enriko Patriks Mills, Mareks Straškevičs, Armands Cunskis

Treneri: Linda Bogdanova, Niks Remess