Arī šoreiz nepārspētas paliek Tenax Dobele un ONSC komandas

25.10.2023 23:16

Šovakar Latvijas čempionātā Betsafe vīriešu virslīgā kārtējo panākumu izcīnīja čempione “ZRHK Tenax Dobele”, kura savā laukumā ar 50:18 sagrāva “HK S&A” vienību. Savukārt 1. līgā vīriešiem trešo panākumu uzvarā pār “RPI-S” (30:23) izcīnīja “ONSC/HK Ogre”, tādējādi izvirzoties līderos.

Virslīgas spēlē sīvu pretestību tās ievadā dobelniekiem sagādāja “HK S&A”, 9. minūtē atstājot mājiniekus iedzinējos ar -2 (7:5). Vien 14. minūtē “Tenax Dobele” handbolisti spēja rezultātu izlīdzināt (8:8), bet nākamajā metienā atgūt vadības grožus savā pusē (9:8).

Pēcāk dobelnieki, pateicos vairāku ātro pretuzbrukumu un pretinieku zaudēto bumbu dēļ, aizvien pārliecinošāk nostabilizējās vadībā. “Tenax Dobele” pirmo puslaiku noslēdza ar 23:9, bet spēli uzvarēja jau ar rezultātu 50:18.

ZRHK Tenax Dobele – HK S&A 50:18 (23:9)

ZRHK Tenax Dobele – Kristers Plūme 14/16, Kristers Suharevs 10/14, Rūdolfs Elferts 9/12, Oskars Arājs 6/9, Nils Kreicbergs 4/4

HK S&A – Mārtiņš Gailītis 5/11, Ernests Aņisimovs 3/5, Vladimirs Kurmēns 2/2, Roberts Ozoliņš 2/5, Edgars Iljinihs 2/7

Savukārt 1. līgas spēlē “ONSC/HK Ogre” un “RPI-S” komandas pirmo puslaiku nospēlēja punkts punktā. Vien atlikušajās četrās minūtēs pirms došanās pārtraukumā, ogrēnieši veiksmīgi realizēja četrus metienus, kas viņus izveda vadībā un puslaika beigās panāca 12:8.

Otrajā spēles daļā laukuma saimnieki jau pārliecinoši noturējās vadībā, lielāko pārsvaru, ar deviņiem vārtiem, panākot 51. un 53. minūtē (26:17, 27:18). Spēles noslēgumā “ONSC/HK Ogre” uzvaru svinēja ar rezultātu 30:23.

ONSC/HK Ogre – RPI-S 30:23 (12:8)

ONSC/HK Ogre – Raitis Rudko 6/6, Andrejs Mancurovs 6/7, Kaspars Plinte 5/5, Andrians Averjanovs 5/9, Gustavs Batņa 3/3

RPI-S – Dmitrijs Lubgāns 9/13, Uldis Vilsons 6/6, Uģis Desmitnieks 2/3, Artis Strēlis 2/5

Latvijas čempionāta 2023/2024 sezonas kopvērtējuma tabula Betsafe vīriešu virslīgā

1.ZRHK TENAX Dobele6600242 : 13211012
2.MSĢ6501229 : 1606910
3.ASK Zemessardze/LSPA6501215 : 1783710
4.HK Ogre/HYDROX7403236 : 210268
5.Salaspils7304217 : 247-306
6.HK Vaiņode8206189 : 265-764
7.HK S&A7106189 : 274-852
8.SK Latgols7106181 : 232-512