Geisleram sestdien izšķirošā spēle par vietas saglabāšanu 3. Bundeslīgā

25.05.2023 13:18

Cīņas par vietas saglabāšanu Vācijas 3. Bundeslīgā tuvojas noslēgumam un pavisam tuvu uzvarai ir Ralfa Geislera “Team HandbALL Lippe II” komanda, kura, pateicoties trīs uzvarām un diviem neizšķirtiem sešās spēlēs, kopvērtējumā ierindojusies 3. vietā.

Aizvadītajā svētdienā ar pārliecinošu vārtu pārsvaru “Team HandbALL Lippe II” pārspēja “HG Oftersheim/Schwetzingen” komandu (38:31). Šajā spēlē Ralfs Geislers realizēja četrus metienus vārtos, kā arī 12 minūtes pirms spēles beigām saņēma trešo divu minūšu noraidījumu un automātiski tika diskvalificēts.

Savukārt iepriekšējā ceturtdienā ar rezultātu 30:37 “Team HandbALL Lippe II” piekāpās “HaSpo Bayreuth” komandai, tādējādi piedzīvojot pirmo zaudēju vietas saglabāšanas spēļu posmā.

“Team HandbALL Lippe II” handbolistiem priekšā vēl divas spēles. Viena no tām svarīga un izšķiroša, jau šo sestdien savā laukumā spēkiem mērojoties ar kopvērtējuma līdervienību “TV Kirchzell”.

Iepriekšējā savstarpējā spēlē “Team HandbALL Lippe II” komandai visas spēles garumā izdevās noturēties vadībā. Tomēr 14 minūtes pirms spēles beigām viņi salūza un nespēja gūt vārtus, tikmēr pretiniekam likvidējot iekrāto četru vārtu deficītu un spēles beigās panākot neizšķirtu (27:27).

Ja “Team HandbALL Lippe II” komandai izdosies pēdējās divās spēlēs izcīnīt uzvaras pār “TV Kirchzell” un “DHK Flensborg” komandām, viņu kopējais punktu skaits būs 12:4, tādējādi kopvērtējumā pakāpjoties uz 1. vietu un iegūstot iespēju nākamo sezonu turpināt 3. Bundeslīgā.