“Jūrmalas Sports” aizvada lielisku spēles nogriezni un pārspēj “Ogri”

12.09.2020 22:52

Sestdienas pēdējā handbola virslīgas mačā "Jūrmalas Sports" izbraukumā ar 30:24 pārspēja mājinieci "Ogri". 15 minūtes pirms mača beigām rezultāts vēl bija neizšķirts (20:20), tomēr spēles nogriezni pārliecinoši aizvadīja jūrmalnieki, kas veica 10:4 izrāvienu. Deviņus vārtus uzvarētājiem guva Ričards Jablonskis, kamēr "Ogrei" ar septiņiem izcēlās Arvis Laganovskis.

Spēli labāk iesāka jūrmalnieki, kas turēja nelielu pārsvaru. Pirmā puslaika vidū "Ogre" pie 7:10 pieprasīja pārtraukumu, tomēr tas tūlītējus uzlabojumus nedeva. Pirmais puslaiks noslēdzās ar 17:12 "Jūrmalas Sporta" labā. Turpinājumā "Ogre" veica 5:0 izrāvienu un panāca neizšķirtu – 17:17. Neizšķirts bija arī 15 minūtes pirms beigām (20:20), tomēr noslēdzošajā daļā "Jūrmala" demonstrēja saturīgāku sniegumu un veica 10:4 izrāvienu, tādējādi svinot uzvaru virslīgas mačā. 

"Jūrmalas Sporta" sastāvā rezultatīvākais ar deviņiem vārtiem bija Ričards Jablonskis, sešus iemeta Dairis Adamaitis, bet piecus Uldis Zariņš. Tikmēr "Ogrei" visvairāk vārtus guva Arvis Laganovskis, kuram kopā no 15 metieniem realizēti septiņi. Tikmēr sešus vārtus ar 11 metieniem guva Renāts Horvatovičs. 

"Ogres" trenera Andra Molotanova pēcspēles komentārs: "Iekšēji ir radusies sajūta, ka, iespējams, nenovērtējām šo komandu. "Jūrmala" bija ļoti labi sagatavojusies mačam. Mēs ar katru spēli cenšamies kaut ko veidot, modelēt un pielikt klāt, bet šoreiz pretinieku komandas vārtsargs labi stāvēja vārtos, un jūrmalnieki visi ļoti labi nospēlēja kā komanda. Mums bija iespēja salauzt spēli, kad otrajā puslaikā bija 17:17. Noķērām viņus, bet nenospēlējām prasmīgi un nerealizējam metienus no sešiem metriem. Spēles galotnē neveiksmīgi nospēlējām uzbrukumā – no tuvās distances. Arī pretinieku vārtsargs pavilka komandu. "Jūrmala" nospēlēja disciplinēti, kas mums pašiem pietrūka uzbrukumā – nospēlēt disciplinētāk un pacietīgāk.

Pagaidām ir problēmas ar saspēles vadītāju. Andris Pozņaks pēc traumas ir atveseļošanās procesā. Nākamajā spēlē viņš jau varētu būt. Muguras savainojumu pārbaudes spēlē ceturtdien pret "Skrīveriem" guva vārtsargs Artūrs Mikučs. Tāpat nebija iespējas nomainīt Andi Silnieku, jo viņam šodien negāja spēle vārtos. Faktiski sastāvs šajā mačā bija par 90%."

"Jūrmalas Sporta" trenera Arņa Butana pēcspēles komentārs: "Mēs nedrīkstējām šodien zaudēt šai komandai. Domāju, ka mēs spēlējām vienoti, uz ko arī ejam, jo šis ir komandu sporta veids. Man sastāvā nav izteiktu līderu. Šobrīd pieejami ir teju visi spēlētāji, bet drīzumā treniņus atsāks viens no brāļiem Frīdenbergiem. Ir arī četri 18 gadnieki, kas ir notraumējušies. Alberts Gulbis arī uztaisīja operāciju. Tātad pēc Jaunā gada varētu nākt klāt vēl trīs četri spēlētāji.

"Jūrmalas" mērķis šosezon ir tikt četriniekā. No komandas starpsezonā neaizgāja neviens, bet pienāca klāt trīs vai četri, kas kādu laiku nespēlēja. Vairāki pārnāca arī no pirmās līgas. Principā sastāvā ir visi jūrmalnieki un viens vaiņodnieks, un starpsezonā kodols ir saglabāts. Var teikt, ka tika apvienots četrus gadus vecas un šāgada komandas kodols."