Latvijai zaudējums un cīņa par bronzu

13.08.2022 19:22

Šī pusfināla cīņa sākās mazliet nervozi un saspringti. Ilgu laiku komandas guva vārtus – te vien, te otra, solot skatītājiem aizraujoši spēles turpinājumu. Pirmā puslaika pirmajās 15 minūtēs joprojām neizšķirts – 7:7. Pirmie divu vārtu pārsvaru panāca Latvijas izlases handbolisti. Pēc spēlētām 18 minūtēm – 9:7. Šveicei bija nepieciešamas divas minūtes, lai rezultāta starpību izlīdzinātu un atgūtu vadību – 10:9. Piecas minūtes līdz pirmā puslaika beigām, Šveices izlase bija panākusi līdz šim lielāko pārsvaru – 14:10. Šis iekrātais pārsvaras ļāva Šveicei atpūtā doties, esot vadībā ar 15:12. Pirmajā puslaikā Latvijas izlases sastāvā trīs vārtus guva Kristers Suharevs.

Otrais puslaiks sākās Šveices izlases zīmē, kuri guva četrus bez atbildes vārtus, panākot 20:12. Diemžēl Latvijas izlase turpināja pieļaut kļūdas un mest garām metienus, tādējādi tikai palīdzot pretiniekiem palielināt savu pārsvaru. Pēc spēlētām astoņām minūtēm pirmo reizi arī divciparu starpība rezultāta – 24:14. Šāda rezultāta dinamika turpinājās visu atlikušo spēlēs laiku. Septiņas minūtes līdz spēles beigām – 34:20 Šveices labā. Spēles beigu rezultāts – 39:22. Rezultatīvākais spēlētājs ar pieciem gūtajiem vārtiem bija Leno Daniels Kazlovskis, četrus pievienoja Rihards Bisters.

Par labāko spēlētāju Latvijas izlases sastāvā tika atzīts – Rihards Bisters.

Šveice – Latvija 40:22 (15:12)
Latvija – Kazlovskis 5, Bisters 4, Suharevs 3, Vilsons 2, Bisenieks 2, Šnepsts 2, Visovskis 1, Elferts 1, Rogonovs 1, Gailītis 1

Rīt Latvijas izlasei spēlē par 3. vietu pret Luksemburgas izlasi. Spēlēs sākums 15:00.