Latvijas handbola izlase piedzīvo smagu zaudējumu Itālijā

07.01.2021 23:09

Latvijas handbola izlase šovakar, 7. janvārī, aizvadīja pirmo 2022. gada Eiropas handbola čempionāta kvalifikācijas spēli, izbraukumā tiekoties ar Itālijas valstsvienību. Šajā mačā pārāki bija mājinieki. Latvijas handbola izlase viņiem piekāpās ar rezultātu 28:17.

Pirmais puslaiks iesākās līdzīgi un vēl spēles 12. minūtē rezultāts bija neizšķirts. Tomēr jau no spēles sākuma bija redzama tendence, ka Latvijas izlases spēlētājiem bija grūtības pārspēt Itālijas valstsvienības vārtsargu Domeniko Ebneru. Puslaika beigās Latvijas spēlētāji no kopumā izdarītiem 23 metieniem bija guvuši vien 8 vārtus. Tieši šis bija galvenais iemesls, kāpēc itāliešu handbolistiem izdevās veiksmīgi noslēgt pirmo puslaiku ar piecu vārtu pārsvaru (13:8).

Arī otrā puslaika sākumā Latvijas handbola izlases spēlētājiem neizdevās lauzt spēles gaitu, un spēles 38. minūtē itāliešiem jau izdevās sasniegt septiņu vārtu pārsvaru (19:12). Puslaika turpinājumā situācija laukumā Latvijas izlasei tikai pasliktinājās. Kopumā spēle noslēdzās ar rezultātu 28:17.

Jāatzīmē, ka šovakar Latvijas handbola izlase piedzīvoja vēsturisku momentu, jo pirmo reizi izlases sastāvā laukumā devās 17 gadus vecs spēlētājs – Endijs Kušners. Viņam izdevās lieliski atzīmēties savā pirmajā spēlē un kopumā no izdarītiem pieciem metieniem gūt piecus vārtus, tādējādi kļūstot par rezultatīvāko spēlētāju šajā spēlē Latvijas izlases rindās.

Jau iepriekš informējām, ka šajā izlases sastāvā, spēlējot oficiālajās spēlēs, debitēja pieci spēlētāji – Dmitrijs Petuhovs, Nils Miķelsons, Ričards Jablonskis, Artūrs Kļaviņš un Endijs Kušners.

Atbildes spēli Latvijas izlase aizvadīs jau pēc trīs dienām, svētdien, 10. decembrī, pulksten 15.00, vēlreiz tiekoties ar Itālijas izlasi Valmieras Olimpiskajā centrā. Arī šī spēle būs vērojama tiešraidē LTV7 kanālā.