LHF prezidenta amatā ievēlēts Aleksandrs Babra

08.06.2023 20:07

Šodien Latvijas Handbola federācijas (LHF) biedru sapulcē no 27 biedriem klātesoši bija 23 biedri ar mandātu. Balsojumā par Aleksandra Babra kandidatūru prezidenta amatā 22 biedri nobalsoja PAR, bet viens ATTURĒJĀS no balsojuma. Savukārt jaunā LHF padome tika ievēlēta vienbalsīgi.

“Latvijas handbola ģeogrāfija no austrumiem līdz rietumiem, teju 4000 handbolistu, galvenokārt bērnu un jauniešu, viņu vecāki, sporta skolas, klubi, federācijas funkcionāri, Latvijas karoga nesēji Eiropas top klubos un līgās bija mans dzinējs, kas ļāva teikt “jā” vārdu kandidēšanai prezidenta amatā. Jebkuri lielie sasniegumi sportā sākas no bērniem un jauniešiem, tādēļ mans un visas handbola ģimenes uzdevums ir dot iespēju viņiem sasniegt šos lielos mērķus. Esmu pārliecināts, ka mums visiem kopā izdosies savākt tos akmeņus, kuri federācijā tika mesti iekšēji un ārēji, un no tiem uzbūvēt jauno handbola pjedestālu,” sacīja LHF prezidents Aleksandrs Babra.

Jaunievēlētā prezidenta padomes locekļu komandā no atsauktās padomes amatā palicis Raitis Puriņš, kura atbildības joma arī turpmāk būs mārketings un komunikācija. Savukārt jaunās vēsmas padomes sastāvā ir politiķis Raimonds Lazdiņš, Lauksaimniecības Organizāciju Sadarbības Padomes valdes priekšsēdētājs un politiķis Guntis Gūtmanis, SIA “Latgales dārzeņu loģistika” un SIA “Jumis Geo” līdzīpašnieks, kā arī biedrības “Mežvidu lauksaimniecības un tehnoloģiju parks” projektu vadītājs Edgars Romanovskis, Nacionālo Bruņoto spēku Sporta kluba vadītājs majors Vents Graudiņš un Latvijas handbola fenomens Aivis Jurdžs.

Viceprezidentu Raimonda Lazdiņa un Gunta Gūtmaņa darbības lauciņš Latvijas Handbola federācijas padomē būs politika, tai skaitā sadarbība ar pašvaldībām un tādām sporta organizācijām kā LSFP, LOK, LKSSA u.c., kā arī jauno sponsoru piesaiste.

Edgars Romanovskis padomes locekļa amatā atbildēs par hanbola attīstību reģionālā līmenī un krīzes menedžmentu.

Venta Graudiņa uzdevums padomē būs darboties saistībā ar aizsardzības jomu, NBS, kā arī procesiem, kas saistīti ar iekšlietu ministriju. Šajā darbības laukā viens no mērķiem ir attīsīt un atgriezt ASK Zemessardze/LSPA kluba darbību vismaz pusprofesionālā līmenī.

Savukārt Aivis Jurdžs padomes locekļa amatā rūpēsies par starptautiskajām sadarbībām, skautingu un nacionālajām izlasēm.

Aleksandrs Babra prezidenta amatā stājās no šī gada 8. jūnija.