“MSĢ” sesto panākumu izcīna Salaspilī

12.11.2023 21:12

Svētdien Salaspilī Betsafe vīriešu virslīgā sesto panākumu un atgriešanos kopvērtējuma otrajā pozīcijā izcīnīja “MSĢ” komanda, kura ar 43:36 pārspēja “Salaspils” handbolistus.

Jau no pirmajiem gūtajiem vārtiem spēles vadību uzņēmās Murjāņu handbolisti, kuri deviņas minūtes pēc spēles sākuma bija iekrājuši piecu vārtu pārsvaru (9:4), bet puslaika beigās atradās priekšā pretiniekam jau par septiņiem vārtiem (25:18).

Arī visu otro spēles daļu dominēja “MSĢ” komanda. Vēl 56. minūtē “Salaspils” handbolisti atradās iedzinējos ar -9 (31:40), bet līdz finālsirēnai spēja iekrāto deficītu samazināt līdz -7 (43:36). Tomēr arī šajā cīņā papildus divi uzvaras punkti nonākuši Murjāņu komandas kontā.

Salaspils – MSĢ 36:43 (18:25)

Salaspils – Eduards Malahovs 11/16, Artūrs Kļaviņš 10/11, Ivars Brics 5/7, Mareks Straškevičs 2/2, Raivo Ozols 2/2

MSĢ – Valdis Kalniņš 9/11, Elgars Kušners 7/11, Einārs Borisovs 6/9, Sandis Vaškevičs 5/5, Endijs Šnepsts 5/7, Emīls Vilsons 4/5

Līdz šim nospēlētās septiņās spēlēs “MSĢ” komanda piekāpusies vien čempionvienībai “ZRHK Tenax Dobele” (28:33). Savukārt “Salaspils” no deviņām spēlēm uzvarējusi trīs, iekrājot sešus punktus – ar 30:26 un 28:24 pret “HK Vaiņode”, un ar 34:33 pret “HK S&A” komandu.

Latvijas čempionāta 2023/2024 sezonas kopvērtējuma tabula Betsafe vīriešu virslīgā

1.ZRHK TENAX Dobele7700281 : 15512614
2.MSĢ7601272 : 1967612
3.ASK Zemessardze/LSPA8602279 : 2384112
4.HK Ogre/HYDROX8503282 : 2295310
5.SK Latgols9306241 : 280-396
6.Salaspils9306274 : 331-576
7.HK Vaiņode9207215 : 297-824
8.HK S&A9108230 : 348-1182