Dobelnieki uz LČ pusfinālu bez zaudējumiem, noslēdzošajā 2. posma spēlē pieveicot arī MSĢ

31.03.2023 21:28

Latvijas čempionāta vīriešu virslīgā aizvadīta noslēdzošā 2. posma spēle. Murjāņu handbolistu iepriekšējās nedēļas panākumu virkni šovakar pārtrauca sezonas līderkomanda ZRHK Tenax Dobele, kas izbraukumā pārliecinoši uzvarēja MSĢ komandu (40:22).

Spēles ievadā komandas laukumā devās cīņpilni, pirmo puslaiku aizvadot ar salīdzinoši mazu rezultāta starpību. Spēles pirmos divus vārtus guva Mārcis Drēviņš, bet dobelnieki ātri vien rezultātu izlīdzināja un izgāja vadībā (3:2). Lielākais rezultāta izrāviens pirmā puslaika laikā, ar piecu vārtu pārsvaru, ZRHK Tenax Dobele handbolistiem panākts 29. minūtē (12:17), taču pirms došanās pārtraukumā MSĢ izdevās to samazināt līdz četriem vārtiem.

Otrajā spēles daļā ZRHK Tenax Dobele handbolisti aizvien pārliecinošāk attālinājās, laika intervālā no 39. līdz 45. minūtei noturoties desmit vārtu attālumā. Tomēr līdz spēles beigām viņi panāca 18 vārtu pārākumu, tāpēc MSĢ handbolistiem nācās piekāpties dobelniekiem ar rezultātu 22:40.

MSĢ – ZRHK Tenax Dobele 22:40 (13:17)

MSĢ – Ralfs Brīvulis 7/9, Mārcis Drēviņš 5/10, Mārtiņš Misulis 4/14, Kristofers Jonass 1/2, Ričards Galviņš 1/1, Ričards Jānis Liepiņš 1/4, Huga Gūtmanis 1/2, Endijs Šnepsts 1/3, Matīss Zolners 1/2

ZRHK Tenax Dobele – Oskars Arājs 10/13, Kristers Plūme 5/10, Kārlis Krūmiņš 5/11, Linards Usāns 4/6, Andris Vidovskis 4/5, Ričards Juzups 4/6, Rūdolfs Elferts 4/5, Nils Aivis Miķelsons 2/2, Antons Šuleiko 2/2

Pirmajās Latvijas čempionāta vīriešu virslīgas ceturtdaļfināla cīņās visi trīs komandu pāri dosies jau šo svētdien, 2. aprīlī. Savukārt ZRHK Tenax Dobele nākamo spēli Latvijas čempionātā aizvadīs jau pusfinālā. Vairāk par izslēgšanas spēlēm lasi mūsu rakstā.

Latvijas čempionāta vīriešu virslīgas izspēles karte

2022/2023. gada sezonas Latvijas čempionāta 2. posma kopvērtējuma tabulas virslīgas vīriešiem