MSĢ handbolisti otro reizi pieveic ASK Zemessardze/LSPA komandu un nodrošina 2. vietu A grupā

29.03.2023 22:44

Latvijas čempionāta vīriešu virslīgas A grupā spraigā un izšķirošā cīņā uzvaru un divus punktus šovakar izcīnīja MSĢ komanda (30:35), kura arī iepriekšējā savstarpējā spēlē pieveica ASK Zemessarde/LSPA komandu (42:27). Tas ļaus izslēgšanas spēlēs MSĢ komandai tikties ar 7. vietas komandu Salaspils.

Pirmajās sešās minūtēs spēles gaitu vadīja MSĢ handbolisti, vienu brīdi esot priekšā pretiniekam par diviem vārtiem (4:2). Tomēr ASK komandai izdevās likvidēt rezultāta deficītu un puslaika vidū pārņemt vadību (9:8). 20. minūtē ASK handbolisti panāca trīs vārtu izrāvienu (12:9), bet līdz pātraukumam to palielināja līdz četriem vārtiem (18:14).

Otrā puslaika vidū MSĢ handbolists Rauls Erlands Serafimovičs ar precīzu septiņu metru soda metienu likvidēja ASK komandas pārsvaru (22:22), bet minūti vēlāk Valdis Kalniņš izveda MSĢ komandu vadībā (23:22). Turklāt, Serafimovičam pēcāk vēl divas reizes pēc kārtas ar septiņu metru soda metieniem izdevās panākt neizšķirtu rezultātu (25:25, 26:26).

Turmākajā spēles gaitā MSĢ handbolisti veiksmīgi noturēja vadības grožus savās rokās un spēles beigās uzvarēja ar piecu vārtu pārsvaru.

Par spēli domās dalījās MSĢ spēlētājs Valdis Kalniņš: “Iesākām ar sliktu spēli aizsardzībā un uzbrukumā nespējām izpildīt labus metienus, kas ietekmēja rezultātu. Otro puslaiku jau iesākām domās kā nulle pret nulli, kā pilnīgi cita komanda. Puslaika pātraukumā sarunājām ko mainīsim uzbrukumā un aizsardzībā. To veiksmīgi realizējām un beigās sīvā cīņā izrāvām uzvaru.”

ASK Zemessardze/LSPA – MSĢ 30:35 (18:14)

ASK Zemessardze/LSPA – Roberts Rancāns 9/16, Ingus Kristiāns Jonuška 6/9, Mārtiņš Stepuļenoks-Stukanovs 4/5, Roberts Zvejnieks 4/4

MSĢ – Valdis Kalniņš 11/19, Rauls Erlends Serafimovičs 10/13, Andis Bors 5/6, Jevgeņijs Rogonovs 4/5

Pirmā ceturtdaļfināla pāra cīņa jau šo sestdien, 1. aprīlī, kur spēkiem mērosies HK Vaiņode un ASK Zemessardze/LSPA komandas. Savukārt svētdien, 2. aprīlī, pirmo savstarpējo ceturtdaļfināla cīņu aizvadīs SK Latgols un HK Ogre/HYDROX, bet vēlāk tajā pašā dienā laukumā dosies Salaspils pret MSĢ.

Latvijas čempionāta vīriešu virslīgas izspēles karte

2022/2023. gada sezonas Latvijas čempionāta 2. posma kopvērtējuma tabulas virslīgas vīriešiem