MSĢ II apspēlē RPI-S, ASK Zemessargi pārāki arī par SK Latgols, izcīnot sezonas septīto uzvaru

03.12.2022 20:49

Latvijas čempionātā vīriešu virslīgā un 1. līgā aizvadītas divas spēles. RPI-S un ASK Zemessardze/LSPA komandas šodien savā laukumā uzņēma MSĢ II un SK Latgols handbolistus, attīstības komandai piedzīvojot zaudējumu, bet virslīgai pārliecinoši pieveicot ludzāniešus ar 26 vārtu pārsvaru (45:19).

1. līgā iepriekšējā savstarpējā spēle aizvadīta 9.oktobrī, uzvaru izcīnot RPI-S ar rezultātu 35:39 (20:19). Šodien uzvara MSĢ puišu pusē ar sešu vārtu pārsvaru. Lai gan pirmais puslaiks noslēdzās ar +2 MSĢ pusē, otrā puslaika sākumā rezultāts divas reizes tiek izlīdzināts – 20:20, 21:21. Spēles beigās, MSĢ spēlētājiem izpildot piecus precīzus metienus pēc kārtas, panākta uzvara ar rezultātu 32:26.

MSĢ spēlētājs Kristofers Jonass: “Pirmo puslaiku nospēlējām diezgan labi. Pēcāk palaidām pretinieku pārākumā ar +1. Otro puslaiku iesākām ne tik labi, taču uz spēles beigām saņēmāmies un guvām uzvaru.”

MSĢ treneris Arnolds Straume: “Manā uztverē ļoti slikti nospēlējām un esmu neapmierināts ar komandas sniegumu. Beigās, protams, uzvarējām, bet mums ir daudz pie kā vēl jāstrādā un jāzulabo savs sniegums.”

RPI-S – MSĢ II  26:32 (14:16)

RPI-S – Uldis Vilsons 10, Andris Strazds 6, Mārtiņš Savickis 3

MSĢ II – Kristofers Jonass 5, Emīls Vilsons 5, Mārcis Drēviņš 5 (100% precizitāte), Endijs Šnepsts 5

ASK Zemessardze/LSPA mājas spēlē šodien pārliecinoši uzvarēja SK Latgols komandu ar rezultātu 45:19 (25:11). Arī iepriekšējā reizē, 2. oktobrī, ASK apspēlēja SK Latgols, spēli noslēdzot ar rezultātu 37:31 (20:18).

Jāuzsver, ka SK Latgols spēles sākumā rezultāts +2, taču 10. minūtē Kristiāns Kelerts izlīdzināja rezultātu (6:6) un spēles turpinājumā ASK pārņema spēles vadību. Turklāt, šovakar SK Latgols komandai piedzīvots ne tikai zaudējums, bet arī diskvalifikācija spēlētājam Guntaram Lipskim.

Jauns papildinājums ASK komandai, Renārs Grebeņņikovs, kurš agrāk spēlējis SK Latgols pusē. Izcils sniegums no Renāra, debitējot pirmajā spēlē ar jauno komandu – šīs spēles rezultatīvākais spēlētājs, gūstot astoņus vārtus no deviņiem metieniem. ASK pusē rezultatīvāko rindās arī Dmitrijs Petuhovs ar septiņu vārtu guvumu, un Roberts Rancāns ar sešiem vārtiem.

Pēc spēles emocijās dalās Renārs Grebeņņikovs: “Apsveicu komandu ar uzvaru. Ir patiess prieks par sniegumu šovakar. Gribu paslavēt abus mūsu vārtsargus, kuri aizvadīja labu spēli. Jau gatavojamies rītdienai un ir pašam liels prieks būt atpakaļ. Beidzot jūtos “izsalcis” pēc handbola un šīm emocijām, ko tas sniedz.”

ASK Zemessardze/LSPA – SK Latgols 45:19 (25:11)

ASK Zemessardze/LSPA – Renārs Grebeņņikovs 8, Dmitrijs Petuhovs 7, Roberts Rancāns 6, Gints Greikšs 5, Gunārs Liepiņš 5

SK Latgols – Einārs Borisovs 7, Guntars Lipskis 3, Sandis Vaškevičs 3

Līdz ar septīto sezonas uzvaru astoņās spēlēs, ASK mainījuši savu pozīciju uz otro vietu turnīra tabulā, pabīdot HK Ogre/Hydrox uz trešo. Jau rīt, plkst. 14.00, ASK savā laukumā uzņems HK Vaiņode komandu. Skaties spēli klātienē vai tiešraidē mūsu mājaslapā vai Youtube kontā.

2022./2023. gada Latvijas čempionāta vīriešu virslīgas turnīra tabula pēc šodienas spēlēm

7.Salaspils8008210:301-910

2022./2023. gada Latvijas čempionāta vīriešu 1. līgas turnīra tabula pēc šodienas spēlēm

1.SK Latgols juniori8701300:2673314
2.HK S&A8602263:2432012
3.MSĢ II8404296:275218