REIR / Dobele SS un MSĢ apspēlē abas Salaspils komandas, 1. līgā līderos izvirzās HK S&A

11.12.2022 20:09

Nedēļas nogalē Latvijas čempionātā aizvadītas kopā četras spēles – divas virslīgā sievietēm, viena vīriešiem un vēl viena 1. līgā. Kā jau ziņojām iepriekš, piektdien Salaspils SS apspēlēja Stopiņu PHK (30:40) un atguva vicelīderes pozīciju. Sestdien, 1. līgā HK S&A izvirzās līderos pēc pārliecinošas uzvaras pār RPI-S komandu (38:27). Savukārt svētdien REIR/Dobele SS, ar rezultātu 45:31, un MSĢ, ar rezultātu 41:27, gūst uzvaras pār abām Salaspils komandām, tādējādi pakāpjoties vietu augstāk turnīra tabulās.

• RPI-S spēles pirmos vārtus guva vien 8. minūtē, kamēr pretiniekiem jau seši. Pirmais puslaiks noslēdzās ar desmit vārtu pārsvaru, bet spēles beigās jau  +11 HK S&A labā. Rezultatīvākie HK S&A komandā Jorens Jānis Glods ar astoņu vārtu guvumu, bet ar 100% precizitāti šajā reizē spēlēja Roberts Ozoliņš (7 vārti) un Edgars Iljinihs (6 vārti). RPI-S komandā astoņu vārtu guvums Mārtiņam Savickim, piecu Uldim Vilsonam.

HK S&A – RPI-S 38:27 (20:10)

HK S&A – Jorens Jānis Glods 8, Roberts Ozoliņš 7 (100% precizitāte), Edgars Iljinihs 6 (100% precizitāte), Mārtiņš Gailītis 4, Ernests Aņisimovs 4

RPI-S – Mārtiņš Savickis 8, Uldis Vilsons 5, Armands Strazdiņš 4

• Murjāņu sporta ģimnāzijas zālē aizvadīta izbraukuma spēle Salaspils komandai, kurai šajā sezonā nav vēl izdevies gūt panākumus. Arī spēlē pret MSĢ Salaspils gūst zaudējumu ar 11 vārtu pārsvaru. Iepriekšējā kopīgā spēle aizvadīta 5. novembrī, arī tad MSĢ gūstot pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 38:22 (13:19). Šovakar MSĢ komandā septiņu vārtu guvums Leno Danielam Kazlovskim, bet pa sešiem guva Rauls Erlands Serafimovičs un Endijs Šnepsts. Salaspils komandā kopā 16 vārtus guva Ivars Brics un Artūrs Kļaviņš, katram precīzi metot astoņas reizes.

Šodienas rezultatīvākā MSĢ spēlētāja Leno Daniela Kazlovska pēcspēles komentārs: “Ar vēsu prātu izgājām laukumā un arī uzvarējām. Spēle bija interesanta un prieks par komandas sniegumu un cīņassparu. 2 punktus esam ieguvuši!”

Savās emocijās dalās arī MSĢ spēlētājs Emīls Vilsons: “Šovakar uzvarējām spēlē pret Salaspils komandu. Pirmo puslaiku nospēlējām ļoti labi gan aizsardzībā, gan uzbrukumā. Otro puslaiku iesākām ne tik labi, bet atguvāmies un spējām noturēt savu pārsvaru!”

MSĢ – Salaspils 41:27 (23:11)

MSĢ – Leno Daniels Kazlovskis 7, Rauls Erlends Serafimovičs 6, Endijs Šnepsts 6, Emīls Vilsons 5

Salaspils – Ivars Brics 8, Artūrs Kļaviņš 8, Kaspars Luksis 5

• Iepriekšējā kopīgā spēle aizvadīta 27. novembrī, kurā Salaspils SS piekāpās REIR / Dobele SS vien ar vienu vārtu guvumu (27:28). Šovakar dobelnieces izskoloja sezonas vicelīderes un pārliecinoši uzvarēja ar rezultātu 45:31 (28:14). Līdz ar uzvaru, dobelnieces turnīra tabulā ierindojušās četriniekā, bet salaspilietes saglabā vicelīderes pozīciju.

REIR / Dobele SS trenere Larisa Veinberga: “Spēles gala rezultātu praktiski izšķīra pirmais puslaiks. Komanda pārliecinošu spēlēja aizsardzība un guva daudz vieglu vārtu pretuzbrukumos. Pirmajā puslaikā bija liels vārtu pārsvars. Otrajā puslaikā variēju ar sastāvu, jo vēlos, lai arī gados jaunākas spēletājās gūst pieredzi. Ar spēles rezultātu un savas komandas kopēju sniegumu esmu apmierināta. Otrajā puslaikā oponentu komanda spēlēja daudz pārliecinošāk par mums un vārtu starpību samazināja, bet mēs pratām noturēt pārsvaru!”

Salaspils SS spēlētājas Lindas Borisanovas pēcspēles komentārs: “Spēles sākums, diemžēl, noteica beigu rezultātu šai spēlei. Pieļāvām daudz tehnisko kļūdu, pie kurām jāturpina strādāt. Priecājos, par otro puslaiku- meitenes nenolaida rokas un turpināja spēlēt!”

REIR / Dobele SS – Salaspils SS 45:31 (28:14)

REIR / Dobele SS – Laura Millere 15, Elīza Bilkšte 10, Valērija Zarovska 9, Ieva Reinfelde 4

Salaspils SS – Dace Potapova 7, Linda Borisanova 7, Nataļja Kozlova 4, Katrīna Kozloviča 3, Patrīcija Elizabete Prūse 3