Svarīgi panākumi cīņā par godalgām “Salaspils SS” un “Ulbroka SK” komandām

17.03.2024 18:07

Šodien Latvijas vīriešu 1. līgas čempionātā uzvaru pār “SK Latgols juniori” un “ZRHK Dobele/DSS” komandām savā laukumā izcīnīja attiecīgi “Salaspils SS” (34:27) un “Ulbroka SK” (32:23) handbolisti, kuri kopvērtējumā turpina savstarpēju cīņu par godalgām.

Vēl piektdien “ZRHK Dobele/DSS” savā laukumā apspēlēja “RPI-S” vienību (30:25), taču šodien izbraukumā atzina “Ulbroka SK” komandas pārākumu (23:32).

Jau spēles pirmajās sešās minūtēs ulbrokieši paspēja iekrāt piecu vārtu pārsvaru (6:1), bet turpinājumā to tikai palielināja.

“Ulbrokas SK” spēlētājs Artis Grunde šodien komandas labā guva 12 vārtus 19 metienos. Viņš šosezon izcēlies kā 1. līgas rezultatīvākais spēlētājs, kopumā 220 veiktajos metienos gūstot 141 vārtus.

“ZRHK Dobele/DSS” rindās sešas reizes 11 mēģinājumos precīzi meta Artis Laimīte, bet pa četru vārtu guvumam septiņos un deviņos mēģinājumos attiecīgi Kevinam Plaunovam un Anrijam Turikam.

• Ulbroka SK – ZRHK Dobele/DSS 32:23 (19:9)

Ulbroka SK – Grunde 12/19, Lazda 5/7, D. Bērziņš 5/6, R. Bērziņš 4/7, Oto 3/3, Māziņš 2/3, Kronis 1/2

ZRHK Dobele/DSS – Laimīte 6/11, Plaunovs 4/7, Turiks 4/9, Jansons 2/2, Leja 2/3, Kirilka 2/7, Reitmanis 1/3, Suharevs 1/5, Bisenieks 1/7

Šodien savu pirmo sezonu 1. līgas čempionātā noslēdza “Salaspils SS” handbolisti, kuri ar 20 punktiem šobrīd ierindojušies vicelīderu pozīcijā.

Salaspils sporta namā komandas spēli iesāka līdzvērtīgi. Pirmajās 15 minūtēs Ludzas komandai vairākkārt izdevās pietuvoties viena precīza metiena attālumā, taču salaspilieši turpināja vadības grožus turēt savās rokās.

Puslaika beigās laukuma saimnieki bija attālinājušies sešu vārtu starpībā (19:13). Arī vēl otrajā puslaikā ludzānieši centās iekrāto deficītu samazināt, tomēr nobeigumā “SK Latgols juniori” komandai nācās jau 16. reizi tikpat spēlēs atzīt pretinieka pārākumu.

Arī “Salaspils SS” tuvākajiem sekotājiem “Ulbroka SK” pēc šīs dienas panākuma kontā 20 punkti, taču viņiem priekšā vēl viena spēle. 24. martā ulbrokieši viesosies pie otriem tiešajiem konkurentiem “RPI-S”, līdz ar to “Salaspils SS” vietu kopvērtējumā noteiks konkurentu sniegums.

• Salaspils SS – SK Latgols juniori 34:27 (19:13)

Salaspils SS – Gailums 7/12, M. Strautnieks 5/6, K. Strautnieks 4/4, Štālmanis 4/10, Karašovs 3/3, Ozols 3/4, Gūtmanis 2/2, Rutkis 2/2, Plūme 2/3, Meirāns 1/2, Vidzis 1/4

SK Latgols juniori – Ūzulnieks 7/11, Miškāns 6/12, Iļjins 5/7, Zbitkovskis 5/8, Mulers 4/9