Tenax Dobele sasniedz Baltijas līgas finālu, kur tiksies ar Polva Serviti

13.04.2024 19:28

Šodien spraigā Baltijas handbola līgas pusfināla cīņā ZRHK “Tenax Dobele” handbolisti apspēlēja Igaunijas vienību “Viljandi HC” (23:31), tādējādi sasniedzot finālu, kur jau rīt plkst. 15.30 spēkosies ar “Polva Serviti” komandu.

Pirmo puslaiku komandas aizvadīja līdzvērtīgā cīņā, pārtraukumā dobelniekiem dodoties pat minimalajā deficītā – 11:12. Vien pēdējās spēles 15 minūtēs “Tenax Dobele” komandai ar vairākām pārtvertām bumbām un veiksmīgāku metienu realizāciju izdevās izrauties vadībā. Spēles noslēgumā dobelniekiem pārliecinoša uzvara ar 31:23.

Ar 12 vārtu guvumu 13 metienos komandas panākumu sekmēja Ņikita Pančenko, kurš šajā spēlē ieguva arī vērtīgākā spēlētāja balvu. Igaunijas komandas rindās pa septiņām reizēm meta Kristjans Koovits un Hendriks Koks, attiecīgi gūstot sešus un piecus vārtus.

• Viljandi HC – ZRHK Tenax Dobele 23:31 (12:11)

Viljandi HC – Koovit 6/7, Koks 5/7, Voika 5/6, Basarab 3/6, Pertelson 2/3, Drogin 2/2

ZRHK Tenax Dobele – Pančenko 12/13, Plūme 4/6, Arājs 4/6, Veršakovs 4/7, Krūmiņš 3/3, Politers 3/3, Usāns 1/2

Rīt plkst. 15.30 “Tenax Dobele” dosies cīņā pēc zelta pret latvieša Artūra Meikšāna pārstāvēto “Polva Serviti”, kura pusfinālā ar 39:31 pieveica Klaipēdas “HC Dragūnas”. Meikšāns realizēja vienu metienu.

Bronzas spēlē plkst. 13.00 tiksies “HC Dragūnas” un “Viljandi HC”.