ZRHK Tenax Dobele pieveic Salaspils handbolistu

31.01.2023 21:13

Latvijas čempionāta vīriešu virslīgā nepārtrauktu panākumu virkni turpina ZRHK Tenax Dobele, kas šovakar izcīnīja 11. uzvaru viesos pieveicot Salaspils handbolistu ar rezultātu 32:21.

Visas spēles garumā vadībā ZRHK Tenax Dobele, tā arī neļaujot Salaspils komandai būt pārākai.

Pirmajā puslaikā salaspiliešiem lielākoties izdevās noturēt rezultāta starpību -3 vārtu robežās, 21. minūtē panākot 10:12. Atlikušajās deviņās minūtēs dobelnieku vārtsargs Ritvars Putra atvairīja visus četrus mājinieku raidītos metienus, līdz pat tā beigām neļaujot salaspiliešiem rezultātu palielināt. Tikmēr pašiem dobelniekiem četru vārtu guvums (16:10).

Pēc pātraukuma Dobeles Tenax rezultāta starpību palielināja, lielāko izrāvienu, ar +12, sasniedzot 52. minūtē (28:16).

Piecus vārtus 10 metienos guva Salaspils komandas spēlētājs Artūrs Kļaviņš, bet pa trīs vārtiem kontā Justam Vidzim, Kasparam Luksim un Raineram Gailumam. Uzvarētāju rindās deviņas reizes 11 metienos rezultatīvs bija Ričards Juzups. Ar izcilu precizitāti četrus metienus, tai skaitā divus soda metienus, realizēja Ņikita Pančenko.

ZRHK Tenax Dobele treneris Sandris Veršakovs: “Šodien bija laba iespēja sevi parādīt jaunajiem spēlētājiem. Pieļāva daudz kļūdu, daudz neiemestu, bet līdz ar to ir daudz informācijas pie kā mums strādāt treniņos. Protams, mazliet jūtams nogurums pēc Baltijas līgas spēlēm un arī neierasta diena spēlei, bet uzvara ir uzvara. Jau rīt treniņos turpinam gatavoties nedēļas nogales spēlei pret ASK.”

Salaspils komandas vārtsargs Artūrs Buračevskis: “Apzinājāmies, ka pretī stājas meistarīga komanda ar labiem spēlētājiem, bet tas nekādā veidā mūs nebiedēja, jo esam jauna komanda, kurai nav ko zaudēt, bet tikai iegūt un mācīties no katras spēles. Šodien iztrūka Ivars Brics diskvalifikācijas dēļ un traumētais Kristiāns Strautnieks. Pirmā puslaika sākumā kļūdījāmies aizsardzībā, bet cienīgi nospēlējām uzbrukumā, kurā arī neiztikām bez kļūdām. Otrā puslaika sākumā traumu guva pamata līnijas spēlētājs Kaspars Luksis, kas nedaudz iedzina robu aizsardzībā, bet to pilnvērtīgi aizvietoja jaunie spēlētāji. Savus pirmos vārtus virslīgā šovakar guva 14 gadīgais Edvards Ernests Purviņš. Jauns perspektīvs spēlētājs. Kopumā nospēlējām savas meistarības ietvaros, jo, kā jau teicu, mums ir jauna komanda, kura vēl mācās un izzina virslīgas gaisu.”

Salaspils – ZRHK Tenax Dobele 21:32 (10:16)

Salaspils – Artūrs Kļaviņš 5/10, Justs Vidzis 3/3, Kaspars Luksis 3/4, Rainers Gailums 3/4

ZRHK Tenax Dobele Ričards Juzups 9/11, Ņikita Pančenko 4/4, Kristers Plūme 4/7, Rūdolfs Elferts 4/8, Nils Kreicbergs 3/5, Oskars Bisenieks 3/6