Latvijas nacionālā sieviešu handbola izlase

Latvijas nacionālās sieviešu handbola izlases paplašinātais kandidātu saraksts

Nr. p.k.VārdsUzvārdsKlubsPozīcijaDzimšanas dati
1.Kintija DiānaKokinaLSPAGK18.03.1999.
2.SabīnaVengraSK LatgolsGK19.06.1999.
3.Laura HansoneREIR / Dobele SSGK03.10.2005.
4.AgnijaCiematniece Jēkabpils SSGK03.06.1998.
5.DinijaPurviņaLSPALW23.09.1998.
6.Patrīcija ElizabetePrūseSalaspils SSLW12.06.2002.
7.AsnateEgleREIR / Dobele SSLW26.05.1999.
8.KristīneDaņiļenkoLSPALW22.10.1993.
9.AnastasijaAgarkova Salaspils SSLW01.03.1996.
10.EgitaŠteinerteREIR / Dobele SSLW06.03.1994.
11LindaKroleSK LatgolsLB01.04.2002.
12.SandraBrikmaneJēkabpils SSLB11.01.2005.
13.RometaJukšaJēkabpils SSLB / RW05.02.2004.
14.Ieva ReinfeldeREIR / Dobele SSPV03.02.1994.
15.MarijaDergačevaSK LatgolsPV21.04.1997.
16.ElīzaBilkšteREIR / Dobele SSCB / LW01.11.2006.
17.MadaraCibuļskaSK LatgolsCB16.11.2002.
18.ArīnaZaharāneSK LatgolsCB11.11.1993.
19.LindaBorisanovaSalaspils SSCB04.01.1995.
20.Vitnija PaulaKrodzinieceJēkabpils SSCB06.06.2004.
21.Aleksa AnnaStankevičaMTV Auhagen (GER)CB17.11.2003.
22.AnnaMakarovaLSPACB01.11.1992.
23.KristīneDzenīteLSPARW21.08.1991.
24.JutaBindemaneSK LatgolsRW11.12.2001.
25.ValērijaZarovskaREIR / Dobele SSRW08.01.2004.
26.LetīcijaSlāviete REIR / Dobele SSRW17.03.2003.
27.SigneDumfaREIR / Dobele SSRW10.06.1996.
28.LindaKaņepeJēkabpils SSRB11.02.2005.
29.LauraRutkovskaSK LatgolsRB07.01.1999.
30.RenāteSalmaneSalaspils SSRB24.09.1995.
31.EnijaAnčaJēkabpils SSRB03.03.2005.
32.MilanaNaudiņaREIR / Dobele SSRB17.07.2006.

Oficiālie pārstāvji

Galvenai treneris: Māris Cibuļskis

Trenere: Larisa Veinberga

Fizioterapeite: Lāsma Bērziņa

2023./2024. gada sezonas sacensības

OFICIĀLĀS SACENSĪBAS

DatumsLaiks*SacensībasSpēleVietaRezultāts
11.10.202318:30EHF EURO 2024 kvalifikācijaSlovēnija – LatvijaCelje (SLO)51:13 (24:11)
14.10.202317:10EHF EURO 2024 kvalifikācijaLatvija – FrancijaDobele (LAT)8:55 (1:26)
29.02.202419:10EHF EURO 2024 kvalifikācijaLatvija – ItālijaDobele (LAT)14:32 (5:19)
03.03.202419:30EHF EURO 2024 kvalifikācijaItālija – LatvijaChieti (ITA)43:8 (21:3)
04.04.202419:10EHF EURO 2024 kvalifikācijaLatvija – SlovēnijaDobele (LAT)16:34 (5:18)
07.04.202419:00EHF EURO 2024 kvalifikācijaFrancija – LatvijaSaint-Chamond (FRA)

PĀRBAUDES SPĒLES

DatumsLaiks*SacensībasSpēleVietaRezultāts
05.01.202417:00Women’s Baltic Sea Cup 2024Lietuva – LatvijaLSC „Druskininkai“35:25 (17:10)
06.01.202416:00Women’s Baltic Sea Cup 2024Latvija – SomijaLSC „Druskininkai“14:31 (4:13)
07.01.202410:00Women’s Baltic Sea Cup 2024Latvija – IgaunijaLSC „Druskininkai“20:31 (8:17)

*spēles laiks norādīts pēc Latvijas laika

Informācija atjaunota: 02.04.2024.