In memory of Lt. Col. Rimantas Baltusis

2020./2021. season

Laurynas Simanovičius
01.01.1970
/
Arvydas Bučius
01.01.1970
/
Mykolas Lapinlauskas
01.01.1970
/
Deividas Virbauskas
01.01.1970
/
Gintaras Cibulskis
07.06.2017
/
Šarūnas Mičiulis
01.01.1970
/
Ignas Savičius
01.01.1970
/
Edvinas Aidukonis
01.01.1970
/
Mantas Stankaitis
01.01.1970
/
Lukas Juškėnas
07.06.2017
/
Žanas Gabrielius Virbauskas
01.01.1970
/
Orestas Biknius
03.01.2020
/
Benediktas Paklniškis
01.01.1970
/
Benas Butkus
07.06.2017
/
Gytis Šmantauskas
01.01.1970
/
Tomas Valentukevičius
01.01.1970
/
Rokas Palskys
01.01.1970
/

Treneri un personāls:

Arturas Juskenas
Treneris
23.06.1970