“ASK Zemessardze/LSPA” piekāpjas “HC Dragūnas” komandai Baltijas līgā

19.11.2023 15:36

Šodien Baltijas handbola līgas cīņā neveiksmi piedzīvoja Rīgas “ASK Zemessardze/LSPA”, kura izbraukumā ar 36:23 piekāpās Klaipēdas vienībai “HC Dragūnas”.

Spēles ievadā komandas spēlēja punkts punktā. 4. minūtē “ASK Zemessardze/LSPA” ar 3:2 atradās vadībā, tomēr spēles turpinājumā komandu pievīla vairāki neveiksmīgi metieni. Tikmēr “HC Dragūnas” laika intervālā no 6. līdz 20. minūtei veica 9:1 izrāvienu, panākot astoņu vārtu pārsvaru (12:4).

Pēc pirmā puslaika rīdzinieki atradās iedzinējos ar -6 (10:16). “ASK Zemessardze/LSPA” komandai iekrāto deficītu neizdevās samazināt arī otrajā puslaikā, spēles beigās piekāpjoties pretiniekam ar 23:36.

HC Dragūnas – ASK Zemessardze/LSPA 36:23 (16:10)

HC Dragūnas – Tomas Drakšas 12/14, Ighor Odinokov 6/9, Paulius Čėsna 6/8, Matas Kairys 3/3, Arvydas Bučius 3/4

ASK Zemessardze/LSPA – Kristers Rihards Ozols 6/9, Volodymyr Horiunov 5/10, Kristiāns Ingus Jonuška 4/6, Renārs Grebeņņikovs 2/5, Arza Brunis Butans 2/6

Līdz šim “ASK Zemessardze/LSPA” komandai Baltijas līgā tikt pie panākuma vēl nav izdevies.

6. decembrī Dobelē “ASK Zemessardze/LSPA” atkārtoti tiksies ar “ZRHK Tenax Dobele” komandu. Spēles rezultāts arī šajā reizē tiks ņemts vērā Baltijas līgas un Latvijas čempionāta ieskaitē.