Video tiešraide: Artūrs Meikšāns un Pilvas “Serviti” cīņā par vietu Eirokausa ceturtdaļfinālā

20.02.2021 16:20

Pulksten 18.00 tiešraide no Igaunijas, Pilvas, kur par iekļūšanu EHF Eiropas kausa ceturtdaļfinālā cīnās Igaunijas handbola klubs Pilvas “Serviti”.

Jau iepriekš informējām, ka lielisku sniegumu Eiropas Handbola federācijas (EHF) organizētajā Eiropas kausā parādījis Igaunijas handbola klubs Pilvas “Serviti”, kurš piedalās arī Baltijas handbola līgā. Šo klubu pārstāv Latvijas handbola izlases spēlētājs Artūrs Meikšāns.

Šīs sezonas EHF Eiropas kausā Pilvas “Serviti” izdevies iekļūt “Last 16” jeb starp spēcīgākajām 16 komandām, kā arī pirmo spēli šajā kausa kārtā spēlēt neizšķirti ar rezultātu 28:28, izbraukumā tiekoties ar handbola klubu no Krievijas – Saratovas “SGAU”.

Lai Igaunijas handbola klubam izdotos iekļūt ceturtdaļfinālā, viņiem ir jāuzvar tikai ar vienu vārtu pārsvaru.