Gorbunovs “uguņo” Islandē – 14 vārti “Hordur” uzvarā

21.02.2021 12:59

Islandes 2. handbola līgas spēlē pret “Vaengir Jupiters” handbola klubs “Hordur”, kuru pārstāv četri Latvijas handbola spēlētāji – Raivis Gorbunovs, Guntis Piļpuks, Endijs Kušners un vārtsargs Rolands Ļebedevs, izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 35:29.

Īpaši šajā spēlē izcēlās Raivis Gorbunovs, kurš guva 14 vārtus un kā ierasts bija rezultatīvākais spēlētājs savā komandā. Otrs rezultatīvākais “Hordur” rindās bija vēl viens latviešu spēlētājs Guntis Piļpuks, kas kopumā spēlē guva piecus vārtus. Endijs Kušners, kurš tikai sezonas otrajā pusē pievienojās komandai, pārceļoties no sporta kluba “Latgols Ludza” komandas, guva divus vārtus.

Komanda “Hordur” šajā izbraukuma spēlē jau pēc pirmā puslaika bija iekrājusi piecu vārtu pārsvaru (18:12). Tas liecināja par mača iznākumu, jo arī vēl pirms spēles sākuma prognozes bija par labu tieši Latvijas spēlētāju pārstāvētajam handbola klubam.

Lai gan otrajā puslaikā “Hordur” vairs būtiski nepalielināja savu pārsvaru, tomēr arī “Vaengir Jupiters” neizdevās sadeldēt rezultāta starpību. Līdz ar to spēle noslēdzās ar rezultātu 35:29.

Islandes 2. handbola līgā “Hordur” šobrīd ierindojas septītajā vietā ar trīs uzvarām deviņās spēlēs, nopelnot sešus punktus.

Nākamo spēli Latvijas spēlētāju pārstāvētais handbola klubs aizvadīs 26. februārī, kad tiksies ar šī brīža piektās vietas komandu “Kria”.