Līderu duelī uzvar ZRHK Tenax Dobele

21.12.2023 20:51

Šovakar 2023. gada noslēdzošo spēli Latvijas čempionātā aizvadīja Betsafe vīriešu virslīgas līderes “ZRHK Tenax Dobele” un “MSĢ”. Otro reizi šajā sezonā spraigā cīņā pārāki izrādījās dobelnieki, iepriekš uzvarot ar 33:28, bet šoreiz jau par vienu vārtu guvumu vairāk – 34:28.

Spēles rezultātu atklāja dobelnieks Linards Usāns (1:0), bet uzreiz pēc tam Endijs Šnepsts divos metienos rezultātu izlīdzināja un panāca +1 “MSĢ” labā (2:1). Turpinājumā komandas spēlēja mainīgās lomās. Vēl 13. minūtē Murjāņu handbolisti bija vadībā ar +3 (9:6), bet 17. minūtē atkal virsroku ņēma “ZRHK Tenax Dobele” (11:10).

Līdz puslaika beigām laukuma saimniekiem atgriezties vadībā neizdevās, otro puslaiku iesākot iedzinējos ar -5 (13:18). 47. minūtē murjānieši bija pietuvojušies trīs vārtu deficītā (23:26), taču nākamajās četrās minūtēs dobelnieki veica sešu vārtu izrāvienu, panākot +9 (32:23).

Līdz spēles beigām “MSĢ” vēl spēja samazināt rezultāta starpību, taču tās nobeigumā čempione svinēja panākumu ar +6 (34:28).

Dobeles vienībai pa astoņiem vārtiem guva Ņikita Pančenko un Māris Veršakovs. Savukārt “MSĢ” komandā rezultatīvākais ar deviņu vārtu guvumu bija Einārs Borisovs.

MSĢ – ZRHK Tenax Dobele 28:34 (13:18)

MSĢ Einārs Borisovs 9/14, Sandis Vaškevičs 8/9, Endijs Šnepsts 7/11, Elgars Kušners 3/10, Andis Bors 1/3

ZRHK Tenax Dobele – Ņikita Pančenko 8/10, Māris Veršakovs 8/12, Linards Usāns 5/6, Antons Šuleiko 4/6, Kārlis Krūmiņš 3/9, Oskars Arājs 3/6, Ričards Juzups 2/2, Kristers Suharevs 1/4

Latvijas čempionāta 2023/2024 sezonas kopvērtējuma tabula Betsafe vīriešu virslīgā

1.ZRHK TENAX Dobele131300497 : 30619126
2.ASK Zemessardze/LSPA141103476 : 3829422
3.MSĢ131003463 : 35311020
4.HK Ogre/HYDROX13706449 : 3955414
5.SK Latgols144010374 : 464-908
6.Salaspils144010409 : 508-998
7.HK Vaiņode12309279 : 383-1046
8.HK S&A131012317 : 473-1562