U-20 vīriešu izlase
Latvijas U-20 vīriešu izlases paplašinātais kandidātu saraksts
Nr.p.k. | Vārds | Uzvārds | Klubs | Sporta skola | Pozīcija | Dzim. dati |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Niks | Lagzda | LAT MSĢ | Dobeles sporta skola | GK | 31.10.2005. |
2. | Ilvars | Reinholds | LAT ASK Zemessardze/LSPA | Ulbrokas sporta komplekss | GK | 14.12.2004. |
3. | Dāvids | Pauls | LAT MSĢ | Handbola klubs “Rīga” | GK | 25.07.2006. |
4. | Kristers | Suharevs | LAT ZRHK TENAX Dobele | Dobeles sporta skola | LW | 10.05.2005. |
5. | Matīss | Strautnieks | LAT Salaspils | Salaspils sporta skola | LW | 03.02.2005. |
6. | Emīls | Vilsons | LAT MSĢ | Dobeles sporta skola | LW/CB | 02.10.2007. |
7. | Rūdolfs | Elferts | LAT ZRHK TENAX Dobele | Dobeles sporta skola | LB | 05.05.2004. |
8. | Oskars | Bisinieks | LAT ZRHK TENAX Dobele | Dobeles sporta skola | LB | 05.09.2004. |
9. | Endijs | Šnepsts | LAT MSĢ | Dobeles sporta skola | LB | 29.03.2006. |
10. | Leno Daniels | Kazlovskis | LAT ZRHK TENAX Dobele | Ludzas novada Sporta skola | LB | 12.03.2004. |
11. | Einārs | Borisovs | LAT MSĢ | Ludzas novada Sporta skola | LB | 04.06.2007. |
12. | Jānis Pāvels | Valkovskis | GER HSC 2000 Coburg | – | LB | 07.10.2004 |
13. | Leonards | Valkovskis | GER HSC 2000 Coburg | – | LB | 26.07.2006. |
14. | Andris | Vidovskis | LAT ZRHK TENAX Dobele | Dobeles sporta skola | PV | 01.06.2004. |
15. | Sandis | Vaškevičs | LAT MSĢ | Ludzas novada Sporta skola | PV | 16.11.2005. |
16. | Jevgēņijs | Rogonovs | ESP BM Villa de Aranda | – | PV | 15.08.2004. |
17. | Mārcis | Drēviņš | LAT MSĢ | Salaspils sporta skola | PV | 23.10.2006. |
18. | Gustavs | Batņa | LAT HK Ogre/HYDROX | Handbola klubs “Rīga” | PV | 24.05.2005. |
19. | Rauls Erlends | Serafimovičs | GER Stralsunder HV | – | CB | 16.05.2004. |
20. | Elgars | Kušners | LAT MSĢ | Ludzas novada Sporta skola | CB | 18.08.2006. |
21. | Mārtiņš | Gailītis | LAT HK S&A | Aizkraukles novada Sporta skola | CB | 21.07.2005. |
22. | Kristiāns | Strautnieks | LAT Salaspils | Salaspils sporta skola | CB | 03.02.2005. |
23. | Rihards | Bisters | LAT HK Ogre/HYDROX | Handbola klubs “Rīga” | CB | 08.01.2005. |
24. | Mārtiņš | Misulis | LAT MSĢ | Dobeles sporta skola | RW | 09.07.2007. |
25. | Andis | Bors | LAT MSĢ | Vaiņode/DKSS | RW | 29.12.2006. |
26. | Ralfs | Brīvulis | LAT ASK Zemessardze/LSPA | Handbola klubs “Rīga” | RW | 22.06.2005. |
27. | Valdis | Kalniņš | LAT MSĢ | Dobeles sporta skola | RB | 20.09.2007. |
28. | Daniels | Mikijanskis | LAT ASK Zemessardze/LSPA | Ludzas novada Sporta skola | RB | 03.05.2005. |
29. | Arza Brunis | Butans | LAT ASK Zemessardze/LSPA | Jūrmalas sporta skola | RB | 24.08.2006. |
Oficiālie pārstāvji
Galvenais treneris: Arnolds Straume
Treneris: Ivars Lācis
Fizioterapeits: Artūrs Paiķis
Informācija atjaunota: 03.08.2023.