U-20 vīriešu izlase

Latvijas U-20 vīriešu izlases paplašinātais kandidātu saraksts

Nr.p.k.VārdsUzvārdsKlubsSporta skolaPozīcijaDzim. datiSvars (kg)Augums (cm)
1.NiksLagzdaLAT MSĢDobeles sporta skolaGK31.10.2005.85189
2.IlvarsReinholdsLAT ASK Zemessardze/LSPAUlbrokas sporta komplekssGK14.12.2004.89181
3.DāvidsPaulsLAT MSĢHandbola klubs “Rīga”GK25.07.2006.80181
4.ErlensKlešniksGER GWD MindenGK09.03.2006.88202
5.AleksisDīcisLAT HK S&AAizkraukles novada Sporta skolaGK05.01.2005.85185
6.OttoStariņšLAT HK Ogre/HYDROXHandbola klubs “Rīga”GK13.10.2005.60181
7.KristersSuharevsLAT ZRHK TENAX DobeleDobeles sporta skolaLW10.05.2005.74185
8.MatīssStrautnieksLAT SalaspilsSalaspils sporta skolaLW03.02.2005.75183
9.KristiānsStrautnieksLAT SalaspilsSalaspils sporta skolaLW03.02.2005.74183
10.EmīlsVilsonsLAT MSĢDobeles sporta skolaLW/CB02.10.2007.83182
11.RūdolfsElfertsLAT ZRHK TENAX DobeleDobeles sporta skolaLB05.05.2004.89191
12.OskarsBisinieksLAT ZRHK TENAX DobeleDobeles sporta skolaLB05.09.2004.80184
13.EndijsŠnepstsLAT MSĢDobeles sporta skolaLB29.03.2006.82190
14.Leno DanielsKazlovskisLAT ZRHK TENAX DobeleLudzas novada Sporta skola LB12.03.2004.74188
15.EinārsBorisovsLAT MSĢLudzas novada Sporta skola LB04.06.2007.70185
16.Jānis PāvelsValkovskisGER   HSC 2000 CoburgLB07.10.200485190
17.LeonardsValkovskisGER   HSC 2000 CoburgLB26.07.2006.87195
18.SandisVaškevičsLAT MSĢLudzas novada Sporta skola PV16.11.2005.79185
19.JevgeņijsRogonovsESP   BM Villa de ArandaPV15.08.2004.88187
20.MārcisDrēviņšLAT MSĢSalaspils sporta skolaPV23.10.2006.83192
21.GustavsBatņaLAT HK Ogre/HYDROXHandbola klubs “Rīga”PV24.05.2005.85201
22.RobertsRozenbergsLAT ASK Zemessardze/LSPAPV01.10.2004.81194
23.Rauls ErlendsSerafimovičsGER  Stralsunder HVCB16.05.2004.78182
24.ElgarsKušnersLAT MSĢLudzas novada Sporta skola CB18.08.2006.75185
25.MārtiņšGailītisLAT HK S&AAizkraukles novada Sporta skolaCB21.07.2005.74178
26.RihardsBistersLAT HK Ogre/HYDROXHandbola klubs “Rīga”CB08.01.2005.77182
27.MarksLilienfeldsGER   HSC 2000 CoburgCB21.05.2007.85200
28.AndriansAverjanovsLAT HK Ogre/HYDROXHandbola klubs “Rīga”CB30.09.2005.78185
29.MārtiņšMisulisLAT MSĢDobeles sporta skolaRW09.07.2007.76180
30.AndisBorsLAT MSĢVaiņode/DKSSRW29.12.2006.79190
31.RalfsBrīvulisLAT ASK Zemessardze/LSPASalaspils sporta skolaRW22.06.2005.90194
32.KristsVidzisLAT ASK Zemessardze/LSPASalaspils sporta skolaRW15.10.2005.79186
33.ValdisKalniņšLAT MSĢDobeles sporta skolaRB20.09.2007.86188
34.Arza BrunisButansLAT ASK Zemessardze/LSPAJūrmalas sporta skolaRB24.08.2006.73176
35.AdriansVaškevičsLAT SK LatgolsLudzas novada Sporta skolaRB22.07.2004.74183

Oficiālie pārstāvji

Galvenais treneris: Arnolds Straume
Treneris: Ņikita Pančenko
Fizioterapeiti: Artūrs Paiķis un Miķelis Alsbergs

2023./2024. GADA SEZONAS SACENSĪBAS

DatumsLaiks*SacensībasPosmsSpēleVietaRezultāts
14.07.2024.M20 EHF ChampionshipD grupaLielbritānija – LatvijaPristina (KOS)
15.07.2024.M20 EHF ChampionshipD grupaLatvija – SlovākijaPristina (KOS)
17. – 21.07.2024.M20 EHF ChampionshipPristina (KOS)
17. – 21.07.2024.M20 EHF ChampionshipPristina (KOS)
17. – 21.07.2024.M20 EHF ChampionshipPristina (KOS)

PĀRBAUDES SPĒLES

DatumsLaiks*SacensībasSpēleVietaRezultāts
28.06.2024.16.00U20 Baltijas Jūras Valstu kaussIgaunija – LatvijaTallina (EST)
29.06.2024.16.00U20 Baltijas Jūras Valstu kaussLatvija – IgaunijaTallina (EST)
30.06.2024.12.00U20 Baltijas Jūras Valstu kaussLatvija – SomijaTallina (EST)

Informācija atjaunota: 15.06.2024.