Kalendārs / Rezultāti

April
Thursday,
18. April
Saturday,
20. April
Sunday,
21. April
Zēni U12 (2012)
10:00 · “Tārgales skola”, Tārgale
Dobeles SS-2
Ulbroka SK
Zēni U12 (2012)
11:40 · “Tārgales skola”, Tārgale
Ulbroka SK
INTRASPORT/TĀRGALE
Zēni U12 (2012)
12:30 · “Tārgales skola”, Tārgale
Dobeles SS-2
Ludzas NSS U-12, zēni
Zēni U12 (2012)
13:20 · “Tārgales skola”, Tārgale
Dobeles SS-1
INTRASPORT/TĀRGALE
Zēni U19 (2005)
14:00 · Salaspils sporta nams
Dobeles SS
HK Rīga
Zēni U12 (2012)
14:10 · “Tārgales skola”, Tārgale
DKSS/Vaiņode
Ulbroka SK
Zēni U12 (2012)
15:00 · “Tārgales skola”, Tārgale
Aizkraukle (Skrīveri)
Dobeles SS-2
Zēni U12 (2012)
15:50 · “Tārgales skola”, Tārgale
DKSS/Vaiņode
Dobeles SS-1
Saturday,
27. April
Zēni U18 (2006)
10:30 · Ogres novada sporta centrs sporta zāle
Ogres NSC
SALASPILS SS
Zēni U15 (2009)
12:00 · Rīgas Rīnužu vidusskolas zālē
HK Rīga
HK Vangaži
Zēni U18 (2006)
12:30 · Ogres novada sporta centrs sporta zāle
Dobeles SS
Ludzas NSS U-18, zēni
Zēni U15 (2009)
13:00 · Rīgas Rīnužu vidusskolas zālē
Salaspils SS
Vaiņode/ DKSS
Zēni U15 (2009)
14:00 · Rīgas Rīnužu vidusskolas zālē
HK Rīga
Rīgas Rīnūžu vsk
Zēni U18 (2006)
15:00 · Ogres novada sporta centrs sporta zāle
SALASPILS SS
Dobeles SS
Zēni U15 (2009)
15:00 · Rīgas Rīnužu vidusskolas zālē
Ludzas NSS U-15, zēni
Salaspils SS
Zēni U15 (2009)
16:00 · Rīgas Rīnužu vidusskolas zālē
Vaiņode/ DKSS
ANSS
Zēni U18 (2006)
16:30 · Ogres novada sporta centrs sporta zāle
Ludzas NSS U-18, zēni
Ogres NSC
Sunday,
28. April
Zēni U18 (2006)
10:00 · Ogres novada sporta centrs sporta zāle
Ogres NSC
Dobeles SS
Zēni U15 (2009)
11:00 · Rīgas Rīnužu vidusskolas zālē
Ludzas NSS U-15, zēni
ANSS
Zēni U18 (2006)
11:30 · Ogres novada sporta centrs sporta zāle
Ludzas NSS U-18, zēni
SALASPILS SS
Zēni U15 (2009)
12:00 · Rīgas Rīnužu vidusskolas zālē
HK Vangaži
Vaiņode/ DKSS
Zēni U15 (2009)
13:00 · Rīgas Rīnužu vidusskolas zālē
Dobeles SS
Ludzas NSS U-15, zēni
Zēni U15 (2009)
14:00 · Rīgas Rīnužu vidusskolas zālē
HK Vangaži
Rīgas Rīnūžu vsk
Zēni U19 (2005)
14:30 · RTDP Skrindu iela 1, Rīga
HK Rīga
Ulbroka SK
Zēni U15 (2009)
15:00 · Rīgas Rīnužu vidusskolas zālē
ANSS
Dobeles SS
Zēni U15 (2009)
16:00 · Rīgas Rīnužu vidusskolas zālē
HK Rīga
Salaspils SS
May
Saturday,
25. May
Zēni U18 (2006)
14:30 · Ludzas novada sporta skola
SALASPILS SS
Vaiņode/ DKSS
Zēni U18 (2006)
16:00 · Ludzas novada sporta skola
Dobeles SS
Ogres NSC
Zēni U18 (2006)
19:00 · Ludzas novada sporta skola
Vaiņode/ DKSS
Dobeles SS
Sunday,
26. May
Zēni U18 (2006)
11:30 · Ludzas novada sporta skola
SALASPILS SS
Ogres NSC
Zēni U18 (2006)
14:30 · Ludzas novada sporta skola
Ogres NSC
Vaiņode/ DKSS
Zēni U18 (2006)
16:00 · Ludzas novada sporta skola
Dobeles SS
SALASPILS SS