Dobeles “Tenax” izrauj neizšķirtu Pelvā

05.10.2024 19:20

Šodien Baltijas handbola līgā Igaunijas pilsētā Pelvā Baltijas čempione “ZRHK Tenax Dobele” spraigā duelī pret vicečempioni “Polva Serviti” atspēlējās no -7 un izšķirošajā septiņu metru soda metienā panāca neizšķirtu (26:26), nobeigumā dalot punktus uz pusēm.

Spēles sākumā vadībā ar 2:0 izvirzījās Dobeles “Tenax”, kuras labā vārtus guva Nils Kreicbergs un Ņikita Pančenko. 9. minūtē Pelvas handbolisti atjaunoja neizšķirtu (3:3), bet 11. minūtē viņi jau izvirzījās vadībā ar 4:3. Līdz pārtraukumam daudz veiksmīgāk darbojās pretinieki, kuri ieguva vērā ņemamo septiņu vārtu pārsvaru – 16:9.

Otrajā puslaikā dobelnieki cītīgi centās labot situāciju, kas izdevās sekmīgi. Jau 54. minūtē pēc Intara Jomanta metiena rezultāts atkal kļuva neizšķirts – 23:23. Sākoties pēdējai minūtei, latvieši bija iedzinējos ar 25:26, bet spēles pēdējā sekundē mūsējie ieguva tiesības uz septiņu metru soda metienu, kuru realizēja Ņikita Pančenko. Spēle noslēdzās neizšķirti (26:26).

Astoņus no 12 metieniem realizēja Nils Kreicbergs. Vēl seši vārtu guvumi deviņos metienos Ņikitam Pančenko.

Rīt dobelnieki Tallinā spēkosies ar pašreizējo Baltijas līgas tabulas līdervienību “Mistra”, kura šodien ar 29:30 savā laukumā piekāpās Klaipēdas “Dragūnas” vienībai.

• ZRHK Tenax Dobele – Polva Serviti 26:26 (16:9)

ZRHK Tenax Dobele – Kreicbergs 8/12, Pančenko 6/9, Juzups 4/4, Jomants 3/3, Plūme 3/5, Krūmiņš 1/2, Patcikaiļiks 1/3