Latvijas handbola izlase ar divu vārtu pārsvaru revanšējas Itāļiem

10.01.2021 16:59

Latvijas handbola izlase 2022. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas atbildes spēle ar Itāliju izcīnīja uzvaru ar rezultātu 31:29. Jau iepriekš ziņojām, ka 7. janvārī Latvijas handbola izlase devās uz Itāliju, lai aizvadītu pirmo spēli šajā kvalifikācijas ciklā un piedzīvoja smagu zaudējumu ar rezultātu 17:28.

Pirmais puslaiks iesākās ar minimālu Latvijas handbola izlases pārsvaru un spēles 3. minūtē pēc precīza Daiņa Krištopāna metiena izdevās izvirzīties vadībā ar rezultātu 3:1. Puslaika turpinājumā spēle uz abām laukuma pusēm bija ļoti līdzīga. Līdz ar to nevienai no komandām neizdevās veikt atrāvienu un spēles pirmais puslaiks noslēdzās ar Latvijas izlases trīs vārtu pārsvaru (17:14).

Otrā puslaika sākumā Itālijas handbolisti spēja atgūt divus vārtus un samazināt rezultāta starpību līdz minimumam 17:16, kas lika Latvijas izlases galvenajam trenerim Sandrim Veršakovam pieprasīt minūtes pārtraukumu, lai neļautu Itālijas valstsvienībai pārņemt pārsvaru šajā spēlē. Šis pārtraukums bija sekmīgs un jau pēc dažām minūtēm Latvijas izlase atkal palielināja vārtu starpību līdz ttrīs vārtiem (20:17).

Turpinājumā tomēr Latvijas izlasei neizdevās noturēt iegūto pārsvaru un spēles 49. minūtē Itālijas spēlētājiem izdevās izvirzīties vadībā (24:25), bet drīz vien Latvijas izlasei atkal izdevās atgūties un jau ar minimālu pārsvaru atkal izvirzīties vadībā (26:25).

Līdz puslaika beigām turpinājās sīva cīņa starp komandām, bet tomēr spēles galotnē nedaudz labāk nospēlēja Latvijas handbolisti un uzvarēja ar rezultātu 31:29.

Šajā spēlē Latvijas izlasei pievienojās Māris Veršakovs, Nils Kreicbergs kā arī iepriekš traumētais Ingars Dude.. Tieši šie spēlētāji bija vienii no rezultatīvākajiem Latvijas izlases sastāvā, kā arī starp rezultatīvāko rindām bija Dainis Krištopāns.

Pēc šīs uzvaras Latvijas izlase saglabā pēdējo vietu 2022. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas sestās grupas turnīra tabulā ar kopumā izcīnītiem diviem punktiem.