Latvijas U18 izlase pieveic Igauniju pārbaudes turnīrā Somijā

27.07.2024 19:38

Šodien Baltijas jūras valstu kausa pārbaudes turnīrā Somijā Latvijas U18 vīriešu handbola izlase izcīnīja panākumu pār Igaunijas izlasi (32:27).

Vakar Latvijas jaunieši ar 23:26 piekāpās somiem. Rīt plkst. 11.00 noslēdzošā pārbaudes turnīra spēle pret Lietuvas izlasi.

Šis pārbaudes turnīrs ir viens no gatavošanās posmiem 12. – 18. augustā notiekošajam B divīzijas Eiropas čempionātam Slovākijā. Latvijas U18 izlase uzsāks sacensību vienā apakšgrupā ar Somijas, Nīderlandes un Slovākijas vienaudžiem.

Šodien spēles ievadā minimālā vadībā atradās igauņi. Pēc 12 nospēlētām minutēm Latvijas labā neizšķirtu ar precīzu septiņu metru soda metienu panāca Einārs Borisovs (8:8), bet vārtu pārsvaru guva Niks Vaškevičs (9:8). Līdz puslaika beigām Latvijas jauniešiem izdevās noturēties vadībā (16:14), bet otrajā puslaikā iekrāt pat sešu vārtu pārsvaru (27:21).

Par spēles vērtīgāko spēlētāju Latvijas rindās tika atzīts Dāvids Pauls, kurš otrajā puslaikā veiksmīgi darbojās vārtos: “Kopumā spēle mums izdevās. Protams, bija daži mīnusi, kas pašiem individuāli jāpielabo, lai turpinātu gatavoties Eiropas čempionātam Slovākijā. Personīgi ar savu spēli esmu apmierināts, bet tie nav mana snieguma griesti.”

Igaunija – Latvija 27:32 (14:16)
Latvija – Andis Bors 7, Einārs Borisovs 6, Elgars Kušners 6, Niks Vaškevičs 6, Arza Brunis Butans 4, Emīls Vilsons 3