Salaspils SS otro reizi pārākas pār LSPA, bet HK Ogre/HYDROX pieveic HK Vaiņode

18.03.2023 17:45

Šodien Latvijas čempionātā aizvadītas kopumā divas spēles virslīgās. Sieviešu līgas B grupas līdere Salaspils SS ar 26:22 izcīnīja uzvaru pār LSPA handbolistēm. Savukārt vīriešu virslīgā HK Ogre/HYDROX pārliecinoši pieveca HK Vaiņode komandu ar rezultātu 39:23.

Spēles ievadā vadībā Salaspils SS handbolistes, taču 8. minūtē LSPA komanda izlīdzināja rezultātu (3:3) un ar nākamo metienu jau izvirzījās priekšā, spēles gaitu vadot līdz pat otrā puslaika ievadam. Pēdejo reizi rezultāts tika izlīdzināts pie atzīmes 15:15, pēcāk Salaspils SS komandai nonākot vadībā ar četru vārtu pārsvaru (19:15). 49. minūtē Salaspils SS handbolistes bija priekšā par sešiem vārtiem, taču līdz spēles beigām LSPA komanda pietuvināja rezultātu un spēli noslēdza ar 22:26.

“Jāstrādā pie metienu realizācijas, taču spēle kopumā bija laba. Labi pusātrie uzbrukumi, laba aizsardzība, kas arī ļāva mums izcīnīt uzvaru. Turpinām strādāt pie jaunām izspēlēm un aizsardzības taktikām, lai gatavotos sezonas svarīgākajam posmam,” pēc spēles sacīja Salaspils SS handboliste Linda Borisanova.

Iepriekšējā savstarpējā spēlē Salaspils SS komanda ar deviņu vārtu pārsvaru bija pārākas pār LSPA komandu (26:17).

Uzvarētāju komandā septiņu vārtu guvums Lindai Borisanovai, vēl pa pieciem vārtiem Anastasijas Agarkovas un Daces Potapovas kontā. Rezultatīvākā LSPA komandā bija Dinija Purviņa, kas šajā spēlē veica piecus precīzus metienus vārtos.

LSPA – Salaspils SS 22:26 (11:11)

LSPA – Dinija Purviņa 5/10, Kristīne Daņiļenko 4/10, Nika Strēle 4/13, Evija Daukste 2/10, Anna Makarova 2/5, Sintija Beāte Veide 2/2, Jekaterina Liepiņa 2/8, Anne Marija Roze 1/4

Salaspils SS – Linda Borisanova 7/10, Anastasija Agarkova 5/12, Dace Potapova 5/11, Renāte Salmane 3/11, Frīda Binduka 3/7, Paula Marta Alksne 2/3, Katrīna Kozloviča 1/2

Visas spēles garumā tā arī vadībā noturās HK Ogre/HYDROX komanda, jau pirmajā puslaikā ieliekot stabilu pamatu uzvarai (21:11). Arī otrā puslaika laikā HK Vaiņode handbolistu centieni samazināt rezultāta deficītu nevainagojās ar panākumiem, 40. minūtē atrodoties iedzinējos ar 12 vārtu starpību (27:15), savukārt spēli noslēdzot ar rezultātu 23:39.

Rezultatīvākie spēlētāji, kas šajā spēlē guva septiņus vārtus bija HK Ogre handbolists Rihards Leja un HK Vaiņode handbolists Andis Gundmanis.

HK Ogre/HYDROX – HK Vaiņode 39:23 (21:11)

HK Ogre/HYDROX – Rihards Leja 7/9, Aleksandr Patsykailik 6/9, Rihards Bisters 4/5, Toms Lielais 4/7, Aliaksei Haisa 4/4

HK Vaiņode Andis Grundmanis 7/16, Valdis Bublauskis 4/4, Rihards Plūme 3/7, Matīss Mickus 2/5, Mārtiņš Juzups 2/3